Síť finančního poradenství AQUEL Credit oslavila rok na trhu | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Síť finančního poradenství AQUEL Credit oslavila rok na trhu


Poradenská síť v oblasti financí, pojištění a hypoték AQUEL Credit oslavila 4. září 2011 rok působení na trhu. Do konce letošního roku divize plánuje vytvořit tým 500 specializovaných finančních poradců s kompletním portfoliem finančních produktů a 50 výkonných specialistů na hypotéky. Ve své nabídce má AQUEL Credit produkty bankovních domů a pojišťoven, jakými jsou například AXA, Allianz, Generali Pojišťovna, ČSOB Pojišťovna, Kooperativa, MetLife Amcico, Wüstenrot stavební spořitelna a Raiffeisen stavební spořitelna. Síť se významně rozvíjí i na Slovensku, kde operuje od března 2011 a rozšiřuje kontinuálně svůj tým finančních poradců.

„Za dokonalým startem AQUEL Credit se skrývají tři roky příprav. Díky tomu se můžeme pochlubit šesti tisíci spokojenými zákazníky za první rok. Nejpočetnější klientskou základnu se nám zatím daří získávat v Libereckém, Plzeňském, Hradeckém a Středočeském kraji včetně Prahy,“ sděluje Karel Hrubý, odborný konzultant AQUEL Credit, a dodává: „V nejbližší době plánujeme posílit naši pozici na Moravě. Úspěšně se rozvíjíme také na Slovensku, v Žiaru nad Hronom jsme v červenci otevřeli luxusní finanční centrum přímo v centru města.“

AQUEL Credit neskrývá své ambice a chce v blízké době proniknout mezi špičku na trhu finančního poradenství. Do svého týmu přijímá zkušené manažery ze všech regionů České republiky. Poradci jsou pravidelně měsíčně proškolováni a seznamováni s novinkami v produktové nabídce. „Jsme velice rádi, že s námi letos začal spolupracovat například Luboš Tvrzník, který metodicky vede a rozvíjí tým hypotečních poradců. Pečlivě vybírá nejvhodnější produkty a komunikuje s partnerskými bankami. Během posledních šesti let získal čtyři první a jedno druhé ocenění Hypoteční banky pro Obchodníka roku," chválí svého kolegu Karel Hrubý a doplňuje: „Naším cílem je stát se i v hypotékách klíčovým hráčem na trhu a v brzké době dosáhnout miliardového ročního obratu.“

AQUEL Credit stejně jako její mateřská společnost AQUEL Bohemia spolupracuje s Nadačním fondem Zdeňky Žádníkové a od roku 2011 je AQUEL generálním sponzorem tohoto nadačního fondu. Jedním z největších projektů, který AQUEL financoval, byly nástěnné malby v hodnotě 750 000 korun v nově zrekonstruované budově dětské kliniky Fakultní nemocnice v Praze Motole. V loňském roce částkou čtvrt milionu korun financoval projekt výmalby jednotek intenzivní péče a dětského oddělení v liberecké nemocnici.
Kontakt:

Martina Lasotová
Account Executive
martina.lasotova@stance.cz
+420-725-015-374
+420-224-810-809


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 5. 9. 2011 15:43
Kategorie: Ostatní
Název zdroje: Stance Communications, s. r. o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Stance Communications, s. r. o. od roku 2004 poskytuje komplexní služby Public Relations.

Nabídka služeb pro naše klienty zahrnuje strategické poradenství, media relations – media lobbiyng, tvorba a vydávání tiskových zpráv, realizace tiskových konferencí a neformálních setkání s novináři, pravidelný monitoring médií, mediální tréninky, krizovou komunikaci, pořádání eventů a další služby z oblasti Public Relations.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.