Šetřete náklady efektivní prací s dokumenty, radí Konica Minolta | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Šetřete náklady efektivní prací s dokumenty, radí Konica Minolta


Brno, 27. 9. 2011 – Bezpečnost citlivých informací a efektivita při práci s dokumenty byly hlavními tématy seminářů, které Konica Minolta připravila pro své obchodní partnery v Hradci Králové, Ostravě a nejaktuálněji dnes v Praze. V následujících dvou týdnech se ještě uskuteční semináře v Jihlavě, Plzni a Brně.

„Představujeme všem účastníkům meze a možnosti současné moderní práce s dokumenty. Většina firem bojuje se složitým archivováním, ukládáním dokumentů na různá místa nebo složitým formátováním z jednoho typu souboru do druhého – a samozřejmě také chybovostí jednotlivých zaměstnanců. Složité papírování je přitom přežitek, který je navíc ekonomicky velmi nákladný,“ říká Michal Jäger z Konica Minolta.

Klíčovými tématy semináře v Hradci Králové byla důvěryhodnost elektronických dokumentů z pohledu zákona, zjednodušení práce se šanony a původ elektronické komunikace. Setkání v Ostravě se soustředilo na zkrácení doby zpracování dokumentů, správné metody digitalizace, nové trendy v oblasti digitalizace dokumentů a využití multifunkčních zařízení. Setkání v Praze se zaměřilo na aspekty důvěryhodnosti elektronických dokumentů z pohledu zákona.

Následující semináře se budou věnovat mimo jiné efektivnímu řízení a správě firemních procesů nebo bezpečnosti a ochraně informací a dat.

„Klíčové informace o efektivitě práce s dokumenty se dozví účastníci ve všech městech, program se liší zejména zaměřením druhé části semináře,“ doplňuje Michal Jäger.

Více informací o detailním programu na http://www.konicaminolta.cz/seminare.

Harmonogram seminářů:
6. října Jihlava EA Business Hotel, Romana Havelky 13
11. října Plzeň Plzeňský prazdroj, U prazdroje 7
12. října Brno Parkhotel, Veslařská 250
O společnosti Konica Minolta Holding, Inc.
Konica Minolta je zastoupena v 64 zemích celého světa. Zaměstnává celkem 35 600 zaměstnanců a její výrobky a služby můžete najít na 14 000 obchodních a servisních místech. Centrálu má v Tokiu, evropská centrála sídlí v Hannoveru a americká v Ramsey (New York). Rychlý vývoj všech technologií zajišťuje více než 26 vývojových a technických center.

O společnosti Konica Minolta Business Solutions Czech
Konica Minolta Business Solutions Czech spol. s r. o. je součástí celosvětové sítě a uspokojuje potřeby, které vznikají na českém trhu a pečuje o české zákazníky. V roce 2005 a 2010 bylo české zastoupení společnosti Konica Minolta vyhlášeno nejlepším zastoupením v evropském regionu, a to především díky kvalitě zákaznických služeb. Pozici na trhu podtrhují i tržní podíly roku 2010 – Konica Minolta je v České republice číslo jedna v produkčním tisku s podílem přes 65 %. Lídrem trhu je i v prodeji barevných multifunkčních zařízení (38,2 %) a prodeji černobílých multifunkčních zařízení (27 %). Více informací na www.konicaminolta.cz.
Kontakt:

Marek Hadra
PR Director
hadra@aetna.cz
511114730


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 29. 9. 2011 11:46
Kategorie: Informační technologie
Název zdroje: AETNA, spol. s r. o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Poskytujeme komplexní služby v oblasti marketingu a PR.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.