Server Slevovykupon.net výrazně pomáhá šetřit na každém nákupu! | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Server Slevovykupon.net výrazně pomáhá šetřit na každém nákupu!


Zvyšující se ceny základních potravin, elektroniky, nábytku, kosmetiky a dalších věcí v kombinaci se stabilně nízkými platy většiny obyvatel České republiky jsou příčinou, že lidé stále více vyhledávají způsoby, jak ušetřit. V oblibě jsou proto nákupy ve slevách. Někteří lidé lační po slevě neváhají stát brzy ráno frontu před obchodními domy, chytřejší vyhledají internetové slevy. Populárním spiklencem v honbě za největšími slevami se stal server Slevovykupon.net. Proč?

Největší server v ČR nabízí slevy i tipy na soutěže!

Internetové obchody mezi sebou soupeří o každého zákazníka právě nabídkou slev a soutěží. Aby nemusel zákazník složitě hledat každou slevu, byl vytvořen portál Slevovykupon.net, který si velmi rychle získal obrovskou popularitu a v současné době patří mezi 3 největší portály daného zaměření v ČR. Do systému je nyní zapojeno na 4 046 obchodů a aktuální nabídku tvoří 1 148 slevových kuponů. Obchody jsou na Slevovykupon.net přehledně uspořádány v kategoriích. Zájemci o výhodnější nákup zde mohou svou slevu vyhledat buď procházením kategorií nebo přímým vyhledáním podle názvu obchodu či produktu. Mezi nejpopulárnější patří Alza slevový kupon. Nachází se zde slevy například do: parfums.cz, lekana.cz, 4home.cz, mall.cz, kasa.cz a mnoha dalších.

Portál upozorňuje také na akční nabídky, je jich zde přes 4700. Navíc nabízí i tipy na obchody, kde mohou zákazníci získat vzorky zdarma. Součástí portálu jsou i internetové soutěže, momentálně jich běží 101.

Jak se sleva získává?

Uživatel má dvě možnosti:

  1. 1. získat kupóny jediným kliknutím
  2. 2. registrovat se, získávat ještě prémiové kupóny a zapojit se do soutěže o nejaktivnějšího uživatele: Každý měsíc dostanou 3 nejaktivnější uživatelé odměnu v hodnotě 500 Kč, 300 Kč a 200 Kč, registrace je zdarma.

Každý den se na Slevovykupon.net objeví několik desítek nových nabídek.

Kontakt:

info@placla.cz


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 1

Vydáno: 13. 5. 2016 19:37
Kategorie: Finance
Název zdroje: Wobsah (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
… děláme podnikání na internetu jednodušší
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.