Seminář poradců RichDad Vám odhalí recept na to, jak se stát bohatým | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Seminář poradců RichDad Vám odhalí recept na to, jak se stát bohatým


Přemýšleli jste někdy o tom, zda neexistuje rychlejší a bezpečnější způsob tvorby bohatství?  Nebo zda platí staré rčení, že vydělat peníze stojí peníze?  Skutečně je nutné zvyšovat riziko, chceme-li dosáhnout vyššího výnosu?  A především jak zbohatli bohatí lidé? Odpovědi na tyto a další otázky najdete na jednodenním semináři RichDad Advisors, který se uskuteční 6. listopadu v Kongresovém centru v Praze.

Seminář RichDad Advisors navazuje na úspěšné červnové vystoupení populárního investora Roberta Kiyosakiho, autora bestselleru Bohatý táta, chudý táta. Návštěvníci semináře získají jedinečnou možnost seznámit se s jeho třemi blízkými spolupracovníky a poradci, jimž jsou Tom Wheelwright, který již více než 25 let vytváří inovativní daňové, obchodní a ziskové strategie pro náročné investory a podnikatele, Andy Tanner, renomovaný podnikatel a investor, jenž přednáší o moderních technikách obchodování zajisťující podnikatelům zisk na býčích a medvědích trzích. Třetím přednášejícím pak bude Ken McElroy, spoluzakladatel společnosti MC Companies, realitní a investiční společnosti, která se specializuje na management, investice, vývoj a budování.
Posluchači budou zasvěceni do tajů dosažení vysokého pasivního příjmu tím, že si vytvoří vlastní strategii budování bohatství, stejně tak jako zjistí, že své sny si mohou splnit již za pouhých 5-7 let a to díky know-how, které jim předají naši tři odborníci. Přednášky a diskuze nakousnou i téma dluhů a daní, budou nastíněny dvě možnosti této problematiky, a to jak s jejich pomocí můžeme opravdu zbohatnout, nebo naopak zchudnout. Daně, poplatky a dluhy nás nutí odvést až polovinu našich těžce vydělaných příjmů, zatímco bohatí lidé platí nízké daně a využívají dluhů k tvorbě obrovského množství majetku s velmi nízkým rizikem.
Návštěvníci se také dozví, jak se ze zlata a stříbra stává stroj na tok peněz. Naši přednášející jim poradí jak nakupovat zlato a stříbro nejen jako zajištění proti slabému dolaru nebo euru, ale také jako prostředek vytváření pohybu peněž každý měsíc bez ohledu na hodnotu jejich zlata nebo stříbra.
Přijďte pozvednout své ekonomické myšlení o stupeň výš a poznejte tajemství, jak akumulovat velké množství bohatství tím, že ovládnete svou vlastní tvořivost a osobní energii. Seminář RichDad Advisors s podtitulem Jak lze nečekaně snadno a za krátkou dobu vydělat rychlé peníze se uskuteční 6. listopadu v Kongresovém centru od 9 hodin a vstupenky si již nyní můžete zakoupit v předprodeji v síti Ticketstream za cenu 5.900 Kč.

Více informací najdete na www.richdad.cz
Tiskový servis:
Profit klub
Salmovská 10
120 00 Praha 2
Kontakt:
Jaroslava Timková, 775 733 662
Monika Mašková, 722 945 368
www.profitklub.czKontakt:

Mašková Monika
Asistentka
asistentka@profitklub.cz
www.profitklub.cz


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 11. 10. 2011 8:52
Kategorie: Ostatní
Název zdroje: Profitklub (NEověřený zdroj [?])
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.