Seminář IQ Industry - ve WITTE Automotive se nezkoušelo | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Seminář IQ Industry - ve WITTE Automotive se nezkoušelo


V pátek 25.listopadu vyměnily dvě desítky středoškolských pedagogů školní třídy a kabinety za odborné provozy WITTE Automotive. V Nejdku se zúčastnili druhého odborného semináře IQ Industry s podtitulem „Zkušebna“ (aneb tady Vás z techniky nezkoušíme). .

„Program odborného semináře na téma „Zkušebna“ oslovil zástupce čtyř technických škol z Karlovarského kraje. Vyučující mají obecný základ z exkurzí, ale do technického detailu se mohou dostat jen v přímém kontaktu s našimi odborníky. Dnes prezentoval Mgr. Ivo Šafner a o zkušenosti se dělili také ostatní členové týmu zkušebny. Výstupy z odborné prezentace stejně jako praktické ukázky našich analýz a testů zamykacích systémů využijí například ve výuce oboru strojírenství či elektrotechnika,“ říká Ing. Milan Kohout, vedoucí personálního týmu.

IQ Industry je pokračováním vzdělávacího programu pro pedagogy, IQ Auto, který běžel v letech 2006-2008. WITTE Automotive v Nejdku akreditovala v novém cyklu tři vzdělávací moduly: Kvalita (červen 2011), Zkušebna a Logistika. Pozvánku na poslední dnes „trendy“ odborný seminář rozešleme na jaře 2012,“ upřesňuje Kohout.

V projektu INOVACE - KVALIFIKACE PROFESNÍ PŘÍPRAVY, IQ Industry – registrační číslo: CZ .1.07/1.3.00/14.0038 realizuje WITTE Automotive v Nejdku také desetidenní odborné stáže, které absolvovali dva pedagogové a v jednání je další stáž pro 1 vyučující SPŠ Ostrov.
Kontakt:

Martina Poštová
martina.postova@witte-automotive.cz


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 27. 11. 2011 19:23
Kategorie: Studium a vzdělání
Název zdroje: WITTE Nejdek, spol. s r.o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
WITTE Automotive v Nejdku je předním českým výrobcem zamykacích systémů a klik pro automotilový průmysl.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.