Se slevami už mohou na portálu DnesNeboNikdy.cz nakupovat i obyvatelé Ostravy a okolí | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Se slevami už mohou na portálu DnesNeboNikdy.cz nakupovat i obyvatelé Ostravy a okolí


Webový portál www.DnesNeboNikdy.cz pokračuje v rozšiřování svých služeb. I obyvatelé Ostravy a okolí tak nyní mohou nakupovat kvalitní a prověřené služby i produkty s velkými slevami. Obchod DnesNeboNikdy.cz mezi svými konkurenty z řad slevových portálů vyniká zvýšenou pozorností, kterou věnuje spokojenosti klientů i dodavatelů. Renomované a zodpovědné partnery portál označuje symbolem modrého smajlíku a dbá na to, aby zákazníci na zaplacenou službu nečekali déle než dva měsíce. Do budoucna plánuje pokrýt celou Českou republiku.

„Do konce roku chceme postupně začít fungovat v dalších částech republiky a plánujeme pokrýt kompletně celé Česko,“ uvedl Lukáš Rippl, marketingový specialista serveru DnesNeboNikdy.cz.

„Našim zákazníkům nejčastěji prezentujeme zlevněné nabídky z oblasti gastronomie, služeb a cestování. Postupně bychom chtěli sortiment nabídek rozšířit i o zajímavé produkty, jako je například pro klienty atraktivní elektronika,“ prozradil dále Lukáš Rippl.

Pro obyvatele Moravskoslezského kraje budou jistě atraktivní levné nabídky pobytů ve slovenských Tatrách. "Přece jen některé ceny v tuzemských horách jsou nastavené spíše pro německou klientelu," řekl Lukáš Rippl, marketingový specialista serveru DnesNeboNikdy.cz.

DnesNeboNikdy.cz je internetový portál, který zájemcům nabízí možnost kolektivního nakupování a získání slevy od minimální výše 30 % až po 70 % na služby rozmanitého charakteru. Na českém trhu působí DnesNeboNikdy.cz v novém designu a s novým vedením od 1. května 2011.


Portál DnesNeboNikdy.cz se zabývá hromadným nakupováním a několikrát týdně přináší nové (ojedinělé) nabídky. Na trh přišel se zcela novou koncepcí. Limituje množství prodaných voucherů přímo úměrně možnostem dodavatele, aby se tak předešlo dlouhé objednací době.
DnesNeboNikdy.cz nabízené služby nebo produkty vybírá výhradně od prověřených dodavatelů. Portál je určen zákazníkům, kteří si potrpí na kvalitu. Jako jediný svého druhu spolupracuje s MasterCard, která všem klientům využívajícím této platební karty nabízí 10% slevy z hodnoty nákupu.
Kontakt:

Martina Lasotová
Account Executive
martina.lasotova@stance.cz
+420-725-015-374
+420-224-810-809


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 7. 11. 2011 16:05
Kategorie: Auto-moto
Název zdroje: Stance Communications, s. r. o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Stance Communications, s. r. o. od roku 2004 poskytuje komplexní služby Public Relations.

Nabídka služeb pro naše klienty zahrnuje strategické poradenství, media relations – media lobbiyng, tvorba a vydávání tiskových zpráv, realizace tiskových konferencí a neformálních setkání s novináři, pravidelný monitoring médií, mediální tréninky, krizovou komunikaci, pořádání eventů a další služby z oblasti Public Relations.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.