Se slevami už mohou na portálu DnesNeboNikdy.cz nakupovat i obyvatelé Olomouce a Přerova | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Se slevami už mohou na portálu DnesNeboNikdy.cz nakupovat i obyvatelé Olomouce a Přerova


Webový portál www.DnesNeboNikdy.cz pokračuje v rozšiřování svých služeb. I obyvatelé Olomouce a Přerova tak nyní mohou nakupovat kvalitní a prověřené služby i produkty s velkými slevami. Obchod DnesNeboNikdy.cz mezi svými konkurenty z řad slevových portálů vyniká zvýšenou pozorností, kterou věnuje spokojenosti klientů i dodavatelů. Renomované a zodpovědné partnery portál označuje symbolem modrého smajlíku a dbá na to, aby zákazníci na zaplacenou službu nečekali déle než dva měsíce. Do budoucna plánuje pokrýt celou Českou republiku.

„Přes léto chceme postupně začít fungovat v dalších částech republiky a plánujeme pokrýt kompletně celé Česko,“ uvedl Lukáš Rippl, marketingový specialista serveru DnesNeboNikdy.cz.

„Našim zákazníkům nejčastěji prezentujeme zlevněné nabídky z oblasti gastronomie, služeb a cestování. Postupně bychom chtěli sortiment nabídek rozšířit i o zajímavé produkty, jako je například pro klienty atraktivní elektronika,“ prozradil dále Lukáš Rippl.

DnesNeboNikdy.cz je internetový portál, který zájemcům nabízí možnost kolektivního nakupování a získání slevy od minimální výše 30 % až po 70 % na služby rozmanitého charakteru. Na českém trhu působí DnesNeboNikdy.cz v novém designu a s novým vedením od 1. května 2011.

Kontakt:

Martina Lasotová
Account Executive
martina.lasotova@stance.cz
+420-725-015-374
+420-224-810-809


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 4. 8. 2011 12:18
Kategorie: Ostatní
Název zdroje: Stance Communications, s. r. o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Stance Communications, s. r. o. od roku 2004 poskytuje komplexní služby Public Relations.

Nabídka služeb pro naše klienty zahrnuje strategické poradenství, media relations – media lobbiyng, tvorba a vydávání tiskových zpráv, realizace tiskových konferencí a neformálních setkání s novináři, pravidelný monitoring médií, mediální tréninky, krizovou komunikaci, pořádání eventů a další služby z oblasti Public Relations.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.