SCHNEIDER ELECTRIC JE PATRONEM REGIONÁLNÍHO SUMMITU PRO DATOVÁ CENTRA | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


SCHNEIDER ELECTRIC JE PATRONEM REGIONÁLNÍHO SUMMITU PRO DATOVÁ CENTRA


SCHNEIDER ELECTRIC se stal PATRONEM regionálního summitu o datových centrech. Organizátorem je poradenská společnost BroadGroup. Mezinárodní konference se uskuteční v Praze 22. - 23. února 2012 v hotelu Radisson Blu Alcron Hotel Prague, více na www.datacentrescee.com.

Na DataCentres Central and EasternEurope Regional Summitu 2012 budou diskutována především datová centra regionálních a mezinárodních klientů. Bude se hovořit o outsourcingu, rozvoji cloudu, nejmodernějších technologiích a trendech, které mají vliv na vývoj celého trhu.
Za Schneider Electric bude hlavním přednášejícím vizionářem Paul Francois Cattier, global viceprezident pro datová centra.
J.-F.Cattier ke své účasti uvádí: „Jsem nadšen skutečností, že Summit se koná v Praze. Česká republika je důležitým místem na seznamu plánovaných nadnárodních datových center, nemálo datových center se plánuje i lokálně. Jsem přesvědčen, že naše znalosti i zkušenosti mohou výrazně přispět k výstavbě moderních, energeticky úsporných datových center. Jsme průkopníkem aplikace pojmu „energy efficiency“ v každodenní praxi . V tomto duchu se podílíme na výstavbě projektů datových center na celém světě a střední Evropa je na předním místě našeho zájmu.“
Ivan Habovčík , obchodní ředitel Schneider Electric CZ, se podrobněji věnuje situaci v České republice : "Schneider Electric se svými produkty podílel na výstavbě prakticky všech větších datových center v České republice. Protože některá v minulosti budovaná datacentra již potřebují optimalizovat svou spotřebu energie, jsem přesvědčen, že konference bude místem, kde zákazníci najdou nové cesty ke snížení spotřeby energie nejenom u nově budovaných datacenter , ale i u těch, které už dnes provozují. Navíc konání konference v České republice je důkazem toho, že na našem trhu se v oblasti datových center„dějí důležité věci“. Česká republika je z pohledu nadnárodních firem bezpečným a vhodným místem pro budování velkých hostingových datacenter – přispívá k tomu její poloha i stabilní situace.“
"Jsme velmi potěšeni účastí SCHNEIDER ELECTRIC jako PATRONA celého regionálního summitu," uvedl Philip Low, generální ředitel společnosti BroadGroup. "Program bude zajímavý především po odborné stránce. Za velmi zajímavé považuji i takzvaně „vizionářské vstupy“ některých generálních manažerů a prezidentů zúčastněných firem."
Datová centra by se mohla stát symbolem rozvoje informačních technologií v 21. století.
O společnosti Schneider Electric
Společnost Schneider Electric, světový expert na ovládání energie, patří k průkopníkům úsporných energetických řešení. Podniká ve více než 100 zemích. Nabízí integrovaná řešení napříč různými segmenty trhu. Zaujímá přední pozici v energetice a infrastruktuře, automatizovaných systémech pro průmysl a budovy a datových centrech. Silnou pozici má také v domovních elektroinstalacích.
Firma má více než 100 000 zaměstnanců. V roce 2010 dosáhla obratu 19,6 miliardy eur.

Více informací lze získat na www.schneider-electric.com


Kontaktní osoby:

Kateřina Hubálková
Schneider Electric CZ
Specialista marketingové komunikace
Thámova 13
186 00 Praha 8 - Karlín
Telefon: +420 281 086 601
Fax: +420 281 088 670
E-mail: katerina.hubalkova@cz.schneider-electric.com


Jitka Cenková
21 EURO, s. r. o.
komunikační agentura
Hošťálkova 1a/392
169 00 Praha 6
Tel.: +420 222 323 451
Fax: +420 222 323 477
Mobil: +420 602 684 840
Email: jitka.cenkova@21euro.cz
Kontakt:

Jana Vlčková
jana.vlckova@21euro.cz


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 14. 2. 2012 10:41
Kategorie: Informační technologie
Název zdroje: 21euro, s.r.o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
PR agentura
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.