Sbírejte čtyřlístky pro vítěze Sponzorského běhu! | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Sbírejte čtyřlístky pro vítěze Sponzorského běhu!


Nadační fond Pomozte darem pořádá 28. 8. 2010 Sponzorský běh, jehož vítěz získá diplom ozdobený čtyřlístky, které během léta nasbírají příznivci nadačního fondu.

Nadační fond Pomozte darem byl založen letos v únoru a jeho účelem je podpora tuzemských i zahraničních humanitárních projektů a organizací provozujících obecně prospěšnou činnost v oblasti města Hostivice. Prodejem v online dobročinném bazaru získává prostředky do veřejné sbírky pro hostivické organizace pořádající kulturní a sportovní akce pro děti a širší veřejnost v Hostivici - Centrum drogové prevence, Rodinné centrum zaHRÁTka, Skautské středisko Junáka Bílá Podkova Hostivice a TJ Sokol Hostivice.
V online dobročinném bazaru je ke koupi nabízeno především dámské, pánské i dětské oblečení, které nadačnímu fondu věnovali dárci. Ve dnech 14. - 20. 6. proběhne na internetových stránkách fondu dobročinná dražba předmětů uměleckého charakteru, platby za jednotlivé vydražené předměty vítězové aukcí poukáží na sbírkový účet pro hostivické organizace.
28. 8. od 9 hodin uvítáme všechny sympatizanty na Sponzorském běhu, jehož start i cíl je u Litovického rybníka v Hostivici (v 9:30 hromadný start dospělých, v 10:00 hromadný start dětí). Sponzoři podpoří startovným 300 Kč fungování nadačního fondu a jeho další projekty, ostatní dospělí i děti mohou běžet \"za nadační fond\" bez startovného. Vítěz Sponzorského běhu z řad sponzorů získá diplom ozdobený čtyřlístky. Prosíme všechny, kdo umějí hledat a chtěli by nám nalezené čtyřlístky věnovat, aby je nejdéle do 25.8. doručili poštou či osobně na adresu Nadační fond Pomozte darem, Jasanová 1923, 25301 Hostivice, nebo do prodejen Bio Hostivice, V Uličce 1245, Hostivice, Papírnictví BoStr, Školská 1, Hostivice, a obchůdku Vše pro útulný domov, Potoční 44, Hostivice.
O průběhu sběru čtyřlístků a přípravách na Sponzorský běh budeme průběžně informovat na www.pomozte-darem.cz, odkud také vstoupíte do dobročinného bazaru, kde můžete v pohodlí domova nakoupit pro dobrou věc.Kontakt:

Mgr. Radka Holubová
Předsedkyně správní rady nadačního fondu
holubova@pomozte-darem.cz
602951281
220612551


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 11. 6. 2010 12:19
Kategorie: Zábava
Název zdroje: Nadační fond Pomozte darem (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Nadační fond na podporu tuzemských i zahraničních humanitárních projektů a organizací provozujících obecně prospěšnou činnost v oblasti města Hostivice.


PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.