Sázení po internetu | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Sázení po internetu


Sázení po internetu je elektronickou alternativou pro sportovní (kurzové) sázení a hazardní hry provozované v hernách a kasinech.

Účast na sázení po internetu
Ve většině případech provozují společnosti profitující ze sázení po internetu jak internetovou sázkovou kancelář zaměřenou na kurzové sázení, tak kasino nabízející online verze her známých z kamenných kasín. Princip her a jejich provedení kopíruje jejich sesterské verze ze skutečného světa. Pro hráče, který se již v nějaké formě seznámil s některou z nabízených her by neměl mít problém s online alternativou. Při kurzovém sázení se vyplňuje tiket podobně jako v offline sázkové kanceláři, ruleta disponuje hlasem (a někdy i zobrazením) krupiéra, v některých vícečlenných hrách mohou být simulováni protihráči. Stejně tak se jedné online hry může účastnit více hráčů bez ohledu na jejich momentální fyzickou polohu.

Podmínky pro účast
Rozhodujícím faktorem pro účast v hazardních hrách je věk. Spodní hranice věku hráče je daná zákony země, jejíž je hráč občanem. Ta je nejčastěji stanovena na 18, nebo 21 let.

Další podmínkou je finanční vklad. Online kasina často nabízejí hru s virtuálním vkladem, kdy hráč neriskuje vlastní hotovost, ale hraje nanečisto. Nejedná se tedy o hazard v definovaném slova smyslu. Pro hru s finanční hotovostí je nutné na účet provozovatele online kasína/herny složit finanční vklad, který se potom promítne do hráčova herního účtu. Podle technických možností provozovatele je možné s vkladem volně manipulovat a využívat je při účasti ve všech nabízených hrách. Stejně tak je možné nechat si jej zaslat nazpět.

Třetí podmínkou je identifikace hráče, která slouží k prevenci hraní nezletilých. Dále je nutné dostačující technické vybavení (počítač, internetové připojení), a přiměřená znalost hry.

Výhody sázení po internetu z pohledu hráče
Ve srovnání se sázením v kamenných hernách a kasinech má sázení po internetu následující výhody:
• Dostupnost a pohodlí
Hráč se ke svému hernímu účtu může připojit prakticky z jakéhokoliv počítače s dostupností internetu. Při sportovním sázení bývají na vybrané zápasy k dispozici i stovky možných sázek zohledňující všechny aspekty hry, tedy nejen obvyklý výsledek hry (počet gólů, délka prodloužení, počet vhazování, počet rohů atd. ve fotbale).
• Sázky v přímém přenosu
Mnoho internetových sázkových kanceláří umožňuje sázení v průběhu zápasu. Kurzy na jednotlivé události v utkání se mění v závislosti na jeho průběhu.
• Výhodnější sázení
Díky tomu, že si zákazník může vybrat z více sázkových kanceláří, vzniká o něj mezi provozovateli online hazardu přirozený boj. Jeho výsledkem jsou u kurzového sázení výhody ve formě konkurujících si kurzů a prakticky absence manipulačního poplatku, jak jej známe z většiny "kamenných sázkových kanceláří". U online kasín je to pak širší nabídka jak v počtu her, tak v jejich finančních rovinách.

Sázení po internetu je tak jednoduché!
Stačí si jen vybrat sázkovou kancelář odpovídající Vašim požadavkům a zaregistrovat se. Po registraci uživatel vloží vklad, jehož dolní hranice bývá obvykle omezena (v řádech sta korun, např. 500Kč). Tento vklad je zpravidla možné uložit na hráčský účet třemi způsoby. Prvním je běžný bankovní převod na účet příslušné sázkové kanceláře, druhým je tzv. internetová peněženka, která zprostředkovává platby mezi sázkařem, jeho sázkařským účtem a kteroukoliv sázkovou kanceláří. Dalším způsobem je použití kreditní karty, banka však nemusí transakci povolit, i když používáte povolený typ kreditní karty.

Bonusy při sázení po internetu
S počátečním vkladem je spojena první velká výhoda sázení po internetu oproti sázení v kamenných obchodech, a tou je bonusový program, kterým sázkové kanceláře odměňují uživatele za registraci. Tento bonus je připsán po načtení úvodního vkladu, často v hodnotě 100%, většinou však bývá omezena jeho maximální hodnota. Pro vybrání tohoto bonusu musejí být splněny podmínky stanovené sázkovou kanceláří, např. bonus není možné vybrat hned, ale až po prosázení určitého objemu sázek. Některé online sázkové kanceláře nabízejí i kvalitní věrnostní programy pro stávající zákazníky, např. Sportingbet, nebo Bwin.

Sázení po internetu znamená sázení bez manipulačních poplatků
Další předností sázení po internetu, kterou oceníte již při registraci je fakt absence jakýchkoliv manipulačních poplatků. Tyto poplatky jsou v případě kamenných provozoven počítány ze vsazené částky sazbou pohybující se zpravidla kolem deseti procent. Tímto poplatkem přispíváte na provoz sázkové kanceláře (zaměstnanci, pronájem, apod.), jež Vám nabízí své služby klasickým způsobem.

Další výhody sázení po internetu
Při samotném sázení po internetu si pochválíte, že sázky mohou být učiněny z pohodlí Vašeho domova. Nemusíte nikam chodit, čekat fronty ani vybírat peníze. Stačí pouze počítač, internet a chuť si vsadit. Navíc máte možnost sázet ve dne, v noci, svátek nesvátek, 365 dní v roce. Z tohoto typu sázení vyplývá další velká přednost, a tou je přehled díky statistikám, kterých je na internetu velké množství. Díky nim získáte informace, které byste jinak neměli často k dispozici, navíc většinou zcela zdarma. Mnohé weby se statistikami Vám umožní vytvořit si vlastní srovnání ve všech možných kombinacích. Výhodou online statisti je jejich aktuálnost včetně Live informací o probíhajících zápasech, které Vám pomohou dokreslit celkovou situaci v dané oblasti.

Vyšší výhry při sázení po internetu
Sázení po internetu je pro své uživatele výhodné i po finanční stránce. Vyšší výhry při stejném riziku jsou tím největším důvodem pro výběr internetového sázení. Není problém registrovat se u více sázkových kanceláří a na konkrétní událost si vsadit tam, kde je zrovna nejlepší kurz. Obecně jsou kurzy obvykle vyšší, než je tomu v případě klasických sázkových kanceláří. Důvodem je vyšší obrat sázek učiněných přes internetové sázkové kanceláře, které díky své podstatě mohou vyvíjet svou činnost celosvětově, a proto si mohou dovolit nabízet vyšší kurzy, potažmo výhry.

Právní hledisko sázení po internetu v Evropě a ČR
V rámci Evropské unie má každý stát přidělování licencí na provozování sázkových her ve své vlastní kompetenci. Nemůže však překračovat principy Unie o podnikání poskytování služeb v rámci EU. To paradoxně znamená, že např. český zákon nemusí českým firmám umožnit získat licenci na provozování online sázkových her, ale Česká republika nemůže znemožnit zahraničním sázkovým kancelářím podnikat na svém území. Většina provozovatelů má navíc sídlo v tzv. daňových rájích (Gibraltar, Malta.), které poskytují těmto společnostem licence. Podle platných zákonů se pak sázka uskutečňuje v zemi kde má společnost sídlo. Díky tomu neporušuje zákon země, odkud sází její klient. Jednotlivé státy by tak mohly postihovat pouze vlastní občany - sázkaře. V praxi se tak ale neděje. Zákaz by se totiž stavěl do stejné roviny jako například zákaz vycestování.

Důležité je zabezpečení převodů financí proti praní špinavých peněz a nelegálním operacím. Jedním z bezpečnostních prvků identifikace je, že finanční převod od provozovatele k hráči musí být proveden pouze na účet nebo kreditní kartu vedenou pod jménem, které se shoduje se jménem majitele sázkového účtu. Finanční převody lze tak vždy vystopovat. Nevýhodou je, že anonymní účast není možná. Pozitivní je fakt, že výhra vždy skončí v rukou majitele.

Takže, vyberte si sázkovou kancelář a můžete začít hrát zde http://www.moje-obchody.cz/on-line-sazky/
Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 12. 9. 2011 22:46
Kategorie: Zábava
Název zdroje: Moje obchody (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Katalog nejlepších, nejkvalitnějších českých a zahraničních eshopů, výprodejů a každodenních slev, a online sázení.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.