Salon doma – Krásná v pohodlí domova | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Salon doma – Krásná v pohodlí domova


Představte si, že si v pohodlí domova můžete dopřát vše – a možná ještě více – než v profesionálním kosmetickém salonu. Pokud se chcete cítit jako hollywoodská filmová hvězda, užívat si například prestižní kosmetiku Mincer Pharma oceněnou Oskarem a ještě u toho poslouchat svou oblíbenou hudbu či sledovat film pohodlně usazená na sedačce v příjemném prostředí vlastního domova, využijte náš e-shop Salon doma.

E-shop Salon doma nabízí nejširší sortiment jednorázových pleťových a tělových masek na českém trhu. Naleznete zde pleťové masky určené přímo pro specifické části těla – zakoupit si můžete masky na pleť, krk, oční okolí, vlasy, ruce i nohy. Vybírat můžete od těch nejlevnějších až po ty finančně náročnější, to vše ale stále za velmi příznivé ceny.

Je libo omlazující masku proti stárnutí Mincer, takže vaše pleť bude vypadat výrazně mladší a pružnější? Nebo dáte přednost hydratační masce Skinlite s výtažky z mořských řas? A co třeba rozjasnit svou pleť maskou pro svěží zářivost od Zepter Cosmetics? A co víc, z bohaté nabídky pleťových masek si u nás vyberou i muži, jejichž pleť potřebuje jinou péči, než pleť ženská.

Kromě pleťových a tělových masek naleznete v našem e-shopu také širokou nabídku čisticích pásek a mnoho zajímavých novinek a neobvyklých kosmetických výrobků. Vyzkoušet můžete například unikátní hydrogelové a buničité 3D masky, jejichž složitý název v sobě skrývá novinku v péči o pleť: Tyto masky jsou totiž vyrobeny z unikátního trojrozměrného materiálu, jehož předností je dokonalé přilnutí k obličeji a k pokrytí oblastí, které běžná plochá maska pokrýt nemůže, jako jsou například jemné mimické linie obličeje, okraje čelisti a oblasti šíje.

E-shop Salon doma je výhradním distributorem kvalitní korejské kosmetiky Purederm a Skinlite, Victoria Beauty a francouzské kosmetiky Mincer, která se vyrábí v licenci v Polsku a v roce 2007 získala prestižní ocenění Oskar Award.

Na trhu je e-shop Salon doma od ledna 2011, již nyní se pyšní certifikátem Ověřeno zákazníky od Heureka.cz. Naše kosmetické produkty patří mezi vyhledávané a my se samozřejmě snažíme o to, abychom stále rozšiřovali náš sortiment a vylepšovali naše služby. O spokojenost našich zákazníků nám jde především a jednu novinku pro ně chystáme již příští měsíc. Otevíráme totiž vzorkový obchod v Praze s možností osobního odběru zboží! Od července tohoto roku nás tedy můžete navštívit na zastávce metra B – Jinonická.
Kontakt:

Svatava Kraevská
salondoma@seznam.cz
www.salondoma.cz
602698886


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 8. 6. 2011 9:07
Kategorie: Ostatní
Název zdroje: SIMEX spol.s.r.o (NEověřený zdroj [?])
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.