S Primalex ColorDesignerem nyní barvy vyzkoušíte i na vlastních fotkách vašeho interiéru | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


S Primalex ColorDesignerem nyní barvy vyzkoušíte i na vlastních fotkách vašeho interiéru


Najít tu nejlepší barevnou kombinaci právě pro vás a váš domov není tak úplně jednoduché. Někdo jde cestou pokusů (a často i omylů), někdo se nechá inspirovat programem pro navrhování barevných kombinací s názvem ColorDesigner (na www.primalex.cz). Ten je nově bohatší o možnost práce s vlastními fotkami a umožňuje tak ještě lépe si představit, jak budou vybrané kombinace odstínů vypadat právě ve vašem konkrétním interiéru a dokonce i exteriéru. Jen s ColorDesignerem navíc můžete hledat nápady kdekoliv ve svém okolí! Použijte inspirující odstíny západu slunce, květin nebo působivého obrazu, které jste si vyfotili během dovolené nebo procházek městem. Díky vychytávce v podobě identifikace odstínu z fotky se vaší kreativitě meze nekladou. A věřte, že obarvovat nemusíte jen stěny. Aplikace vám pomůže i se sladěním bytových doplňků. ColorDesigner nabízí volbu ze širokého spektra odstínů nebo přímo z ready-mix natěrů značky Primalex či přímé zadání podle čísla odstínu. Pro jakoukoliv zvolenou barvu vám automaticky navrhne až tři možnosti barevných kombinací. Jak pracovat s Colordesignerem vám navíc poradí a přímo ukáže krátké DEMO. Více na www.primalex.cz.

Práce s vlastními fotkami
ColorDesigner tedy nyní nabízí jak možnost využít předem připravených scén, tak možnost práce s vlastní fotografií. Díky krátkému DEMU si s programem bez obtíží poradí i méně zkušení uživatelé počítače. Pokud se při obarvování netrefíte hned napoprvé, nevadí, kdykoliv totiž můžete mazat, vracet se a opravovat svůj návrh, dokud s ním nebudete zcela spokojeni. Scény se vám navíc ukládají, takže se k nim můžete kdykoliv vracet.

Identifikace barevného odstínu – nápady hledejte ve svém okolí
Vaše okolí je plné inspirace pro barevné nápady v interiéru i v exteriéru. Stačí procházka přírodou, městem, návštěva galerie či kamarádky a jedno cvaknutí fotoaparátu. Nebo prostě pár stažených fotek z internetu. A nápad je tady. Inspirující odstíny vám ColorDesigner pomůže zakomponovat do vašeho návrhu barevných kombinací díky nové vychytávce – identifikaci barevného odstínu na fotografii. Postup je obdobný jako u obarvování vlastní fotografie. Do programu ColorDesigner nahrajete svou fotografii a na její plochu v místě vybraného barevného odstínu najedete myší. Přímo pod obrázkem se vám objeví číslo nejbližšího barevného odstínu, který vám mohou namíchat Kolorovací centra PRIMALEX. ColorDesigner vám poté pro vybraný odstín automaticky navrhne nejatraktivnější barevné kombinace. Ovšem nezapomeňte na to, že barevný odstín může být výrazně ovlivněn kvalitou vaší fotografie, světelnými podmínkami a samozřejmě i zobrazením na displeji vašeho počítače. Je proto nezbytné prověřit vámi zvolené odstíny přímo na prodejně s barevnými vzorky.

Program ColorDesigner vyniká především:
Možností vyzkoušet si barevné kombinace nanečisto na vlastním interiéru nebo na vybraných připravených scénách
Automatickou nabídkou až tří možností barevných kombinací ke každému zvolenému odstínu
Možností sladit nejen zdi, ale i doplňky. Na vlastních fotografiích (i vybraných předpřipravených scénách) lze navrhnout komplexní barevné řešení celého interiéru, včetně doplňků. Stejně jako interiérový designer totiž jistě chcete mít domov kompletně sladěný od stěn, přes nábytek, bytové textilie až po doplňky.

Interiér navržený v ColorDesigneru si lze uložit do počítače nebo se o něj podělit prostřednictvím e-mailu třeba s rodinou nebo přáteli. ColorDesigner umožňuje i vytištění návrhu barevného řešení se seznamem nejbližších prodejen, kde si můžete vybrané odstíny zakoupit! Více o barevném řešení PRIMALEX na www.primalex.cz.
Kontakt:

Marie Hodačová Šimonovská
PR konzultant, Privilege PR
simonovska@privilegepr.cz
www.primalex.cz; www.privilegepr.cz
777 840 414
222873233


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 29. 6. 2011 15:25
Kategorie: Ostatní
Název zdroje: PPG Architectural Coatings - PRIMALEX (NEověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Primalex
Základem sortimentu značky Primalex jsou malířské nátěry, které si získaly oblibu jednoduchou aplikací, širokým rozsahem druhů a především trvale stabilní kvalitou, která je kromě vlastní laboratoře kontrolována organizací ITC Zlín. Primalex je jednou z mála značek, která certifikovala systémy ISO 9001, ISO 14001 a OHSAS 18001 společně a získala tak Zlatý certifikát pro integrovaný systém řízení. Získala také mezinárodně uznávané certifikáty IQNet. Primalex dodává na trh kompletní spektrum nátěrových hmot zahrnující vnitřní malířské nátěry, fasádní barvy, omítky, barvy na kov a dřevo, zateplovací systém, prostředky na úpravu podkladu a disponuje sítí přibližně 300 Kolorovacích center pro obarvování nátěrových hmot. Ta je nejširší v rámci České a Slovenské republiky s ideální dostupností pro spotřebitele ve všech regionech. Spotřebitelům jsou na nejmodernějších strojích na počkání připraveny vysoce kvalitní obarvené interiérové a fasádní nátěry, omítky a barvy na kov a dřevo.

O skupině PPG
Vizí společnosti PPG je udržet si i nadále své vedoucí postavení mezi výrobci nátěrových hmot a specializovaných produktů. Od svého založení v roce 1883 nabízí společnost své služby a výrobky zákazníkům v oblasti průmyslu, v dopravě, na trhu se spotřebním zbožím, ve stavebnictví i v oblasti poprodejních služeb. Ze svého sídla v Pittsburgu, USA řídí společnost PPG činnost svých poboček ve více než 60 zemích po celém světě. V roce 2010 dosáhly tržby společnosti 13,4 miliard USD. Akcie PPG jsou obchodované na newyorské burze (symbol: PPG). Pro další informace o PPG navštivte webovou stránku www.ppg.com.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.