S otevřením ostravského hypermarketu INTERSPAR se pojí bohatá marketingová kampaň | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


S otevřením ostravského hypermarketu INTERSPAR se pojí bohatá marketingová kampaň


Ve středu 12. prosince 2007 v osm hodin slavnostně přivítá své první zákazníky nový hypermarket Interspar v Ostravě-Porubě.
Obyvatelé Ostravy se však již nyní mohou těšit na různé marketingové akce, které sebou otevření ostravského Intersparu přináší. Otevření nové prodejny avizuje marketingová kampaň nesoucí se v duchu lehkosti a čerstvosti s názvem „Nikdy bych nevěřila, že je tak dobrý“, která se objeví nejen v tiskové a venkovní reklamě, ale také jako mluvené spoty v rádiu. Pozornost jistě také upoutají automobilové Spar hlídky, které budou tři dny před otevřením projíždět Ostravou a rozdávat dárky.
Velkou šanci být mezi prvními zákazníky ostravského Intersparu, budou mít posluchači rádia Kiss Morava, kde budou probíhat soutěže, jejichž prostřednictvím bude možné vyhrát peněžní poukazy na nákup zdarma. Navíc deset výherců se pak v den otevření stane součástí soutěže „Pober co můžeš“, kdy si budou moci zdarma odnést všechno, co stačí během stanoveného dvouminutového limitu dát do nákupního košíku.
Během otevření ostravského Intersparu bude probíhat celodenní doprovodný program, v rámci kterého si na své přijdou nejen všichni dospělí, ale i děti. Pro ně je připraven nejen bohatý program plný her a pohádek, klaunská a balónková show, škola magie, ale bude je bavit i dětský maskot Intersparu drak Ingo, který bude mít pro každého připraveno mnoho dárků a děti se s ním budou moci nechat také vyfotit.
Doslova „šťastným“ dnem se může stát středa 12. prosince pro kohokoliv, kdo si v tento den do Intersparu přijde nakoupit. Každý zákazník, který u pokladny zaplatí nákup, bude mít totiž možnost projít „šťastnou bránou“ a pokud se brána rozsvítí, získá láhev vína zcela zdarma. Tento den také dostane každý zákazník na svůj nákup speciální kampaňovou tašku zdarma a navíc si prvních 500 zákazníků odnese domů dárek.
Během dne budou také v ostravských ulicích kameloti v tričkách s logem Intersparu zdarma rozdávat speciální ostravskou mutaci deníku Metro, která bude exkluzivně vydána u této slavnostní příležitosti. Večer pak ostravský Interspar nadělí svým zákazníkům a nejen jim předvánoční dárek v podobě velkolepého ohňostroje, který tak slavnostní otevření nové prodejny zakončí.

Provozovatelem hypermarketů INTERSPAR a supermarketu SPAR v České republice je společnost SPAR Česká obchodní společnost s.r.o., která je součást skupiny ASPIAG (Austria Spar International AG) realizující zahraniční aktivity rakouského koncernu SPAR v České republice, Slovinsku, Maďarsku, Itálii a Chorvatsku. Od roku 1997 otevřela skupina ASPIAG v České Republice již 25 hypermarketů INTERSPAR a v prosinci 2006 první supermarket SPAR a to v Třebíči. Více informací na www.interspar.cz
Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 6. 12. 2007 11:44
Kategorie: Ostatní
Název zdroje: ARISTON PR (ověřený zdroj [?])
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.