S internetovým připojením WIA ADSL již neplatíte za pevnou linku | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


S internetovým připojením WIA ADSL již neplatíte za pevnou linku


Praha, 7. května 2009 - Společnost WIA, inovativní telekomunikační operátor, dnes oznámila radikální změny ve svém portfoliu DSL produktů. Dochází k zásadnímu rozšíření nabídky zejména o pevné připojení bez poplatku za pevnou linku – nahé ADSL. Další novinkou je připojení k internetu s voláním bez paušálu a závazků.

Od dnešního dne nejsou zákazníci již vázáni nutností platit k ADSL připojení ještě pronájem pevné linky, kterou často ani nevyužívali. Současné změny jsou i příležitostí jak získat výhodné telefonování bez závazků, a to prostřednictvím balíčků WIA ADSL Internet NONSTOP + Hlas. V rámci těchto programů mohou zákazníci telefonovat až 300 minut měsíčně zdarma a zakoupit VoIP modem za zvýhodněnou cenu.
„Věříme, že jsme díky těmto úpravám v portfoliu pevného připojení k internetu vyšli vstříc požadavkům našich zákazníků, kterým nyní odpadá nutnost platit za nevyužívané služby. Navíc se ale nezbavují možnosti telefonovat - nabídka internetu s voláním je již od 595 Kč měsíčně. Jistě potěší i skutečnost, že se nám podařilo zajistit bezkonkurenční ceny,“ dodává Filip Malina, obchodní ředitel WIA spol. s r. o.
Kompletní informace o internetovém připojení WIA ADSL Internet NONSTOP a telefonování přes internet bez paušálu a závazků naleznete na webových stránkách http://dsl.wia.cz .
Kontakt:

Markéta Mýtinová
PR&Marketing Manager
mytinova@wia.cz
+420 603 531 647
+420 246035422


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 7. 5. 2009 17:05
Kategorie: Informační technologie
Název zdroje: WIA spol. s r. o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Společnost WIA spol. s r. o. byla založena roku 2002 a patří k největším českým poskytovatelům mikrovlnného i metalického připojení. Dále nabízí nejmodernější služby jako je Voice over IP, sítě VPN nebo garantovanou kvalitu IP služeb. Tyto služby poskytuje se zaměřením jak na koncového zákazníka, tak i na firemní klientelu ve spolupráci s národními i mezinárodními telekomunikačními operátory. Důraz je kladen především na kvalitní, rychlý servis a zákaznickou podporu.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.