Ručně vyrobená pivní kosmetika | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Ručně vyrobená pivní kosmetika


Určitě se ptáte, proč používat pivní kosmetiky a co je to za nápad. Má to ovšem své opodstatnění. Pivní kosmetika totiž obasahuje vitamíny a minerály, které výrazně pomáhají regeneraci a zvláčnění pokožky. Bližší zajímavé informace se dovíte v článku.

Pivní kosmetika je založená na vyhlášené kvalitě českého piva a české pivo patří k těm nejlepším pivům na světě. Pivo nejen že je oblíbeným nápojem takřka na celém světě, ale pro mnohé může být i překvapením, že obsahuje spoustu zdraví prospěšných látek. Například pivo je zdrojem všech důležitých vitamínů, které patří do skupiny B (thiamin, riboflavin, pyridoxin, niacin, kyselina listová). Vitamíny skupiny B jsou důležité především pro řadu metabolických procesů v lidském těle a funkce nervového systému. Dále odborné prameny také uvádí, že konzumace piva má příznivé účinky na dobrou náladu, podporuje krevní oběh, snižuje riziko srdeční příhody a dále také působí proti vysokému krevnímu tlaku.

Všech příznivých vlastností piva lze využít i v kosmetice. Hovoříme potom o takzvané pivní kosmetice. Pivo je totiž velmi příznivé pro regeneraci pokožky, zvýšení její odolnosti a v neposlední řadě i vláčnosti, protože obsahuje nejen vitamíny B, ale i další stopové prvky a minerály (například draslík, sodík, vápník, fosfor, hořčík a křemík). Tyto vlastnosti piva byly a jsou inspirací společnosti SAELA s.r.o. při výrobě jejich originální pivní kosmetiky. V sortimentu výrobků e-shopu můžete nalézt pivní šampón, pivní tekuté mýdlo, pivní pěnu, pivní olejovou lázeň a spoustu dalších výrobků, které těží z příznivých vlastností piva na lidský organismus. Výrobky společnosti SAELA s.r.o. mají vysoký obsah piva a dále neobsahují umělá barviva. Navíc se všechny výrobky pyšní tradicí ruční výroby, která je určitou zárukou kvality s puncem exkluzivity. Pivní kosmetika se může stát nejen pěkným a originálním dárkem pro vaše blízké a kamarády, ale také se může stát každodenní součástí vašeho života. Příznivé účinky pivní kosmetiky jsou prokázané také neustále se zvyšující oblibou mezi lidmi. Doporučujeme vyzkoušet výjimečně kvalitní výrobky pivní kosmetiky od společnosti SAELA s.r.o.Kontakt:

Valérie Barabášová
zástupce majitele
pr@e-kom.cz
http://www.pivni-kosmetika.eu/


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 15. 3. 2011 15:40
Kategorie: Ostatní
Název zdroje: E-kom Promotion (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Marketingová společnost
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.