RPG přichází s novinkou pro studenty: RPG studentské bydlení | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


RPG přichází s novinkou pro studenty: RPG studentské bydlení


Začátek nového školního roku je i pro mnohé studenty dobou hledání vhodného pronájmu. Společnost RPG Byty proto přichází s novinkou, kterou je program RPG studentské bydlení. Ten nabízí studentům za výhodných podmínek pronájem bytů s vybavením pokojů i kuchyně (nebo také bez vybavení) v lokalitách Moravská Ostrava, Ostrava-Poruba, Mariánské Hory, Havířov, Opava a Frýdek-Místek.


Zájemci si mohou vybrat bydlení v soukromí buď s možností pronájmu jednoho pokoje samostatně, bydlení ve dvou nebo partnerské či skupinové bydlení. Pokoje mohou být vybaveny postelí, skříní, stolem, židlí, v kuchyni nechybí kuchyňská linka se sporákem, lednice nebo mikrovlnná trouba. Za příplatek pak může být poskytnuto internetové a TV připojení.

Délka pronájmu záleží na dohodě (například 6 až 12 měsíců), je možná i na období školního roku. Cena pronájmu začíná již od 2000,-Kč/měsíc včetně služeb. Vychází tak vstříc potřebám studentů, kteří určitě tuto možnost využijí.

Nový program RPG studentské bydlení navazuje na koncepci přijatelného bydlení pro všechny a rozšiřuje možnost získat do pronájmu část bytu za výhodnou cenu, navíc s možností určit si, na jaký standard je schopen každý student dosáhnout.

Více informací se dozvíte na tel. 840 114 115.

Kontakt:

Petr Handl
ředitel pro vnější vztahy realitní skupiny RPG Real
phandl@rpgre.eu
www.rpgbyty.cz
+420596262475


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 15. 9. 2011 16:42
Kategorie: Studium a vzdělání
Název zdroje: Realitní skupina RPG Real Estate (NEověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Realitní skupina RPG Real Estate vznikla v polovině roku 2006 v důsledku transformace těžební společnosti OKD, a.s. Do portfolia RPG Real Estate přešel majetek a aktivity nesouvisející s těžební činností. Pod značku RPG Real Estate patří společnosti RPG Byty, RPG RE Commercial, RPG RE Land, RPG RE Management a RPG Služby. Skupina dnes vlastní a spravuje významný majetek, jehož součástí jsou obytné domy, nebytové prostory, komerční objekty, hotely i rozsáhlé pozemky převážně na území Moravskoslezského kraje.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.