Roztočte své mozkové závity v iQparku | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Roztočte své mozkové závity v iQparku


Přijďte si lámat hlavu a vyzkoušet svůj postřeh! V obchodním centru Olympia Mladá Boleslav mohou návštěvníci od 25. září do 30. října 2011 zhlédnout jedinečnou interaktivní výstavu IQ exponátů a vyzkoušet si svůj postřeh.

Návštěvníci obchodního centra Olympia Mladá Boleslav se mohou těšit na interaktivní exponáty, které ukážou kouzla fyziky, chemie a ostatních přírodních věd. Na velké i malé návštěvníky čekají hlavolamy a záhady jako jsou černá díra, parabola, průnik obličejů, kruhy či posuvný hlavolam. Všichni si tak mohou prověřit své znalosti, pohotovost, logické myšlení či blíže prozkoumat nejrůznější fyzikální jevy. Výstava poodhalí tajemství principů, zákonů a dějů, které jsou součástí našeho každodenního života.
iQpark je interaktivní zábavně naučné centrum určené pro návštěvníky všech věkových kategorií, kteří si rádi hrají, jsou zvídaví a rádi se sebevzdělávají. Základními prostředky vzdělávacího a poznávacího procesu v iQparku jsou herní a zábavné interaktivní pomůcky.
Výstava iQpark se koná od 25. září do 30. října 2011 v obchodním centru Olympia Mladá Boleslav za podpory iQparku libereckého centra Babylon.
Více informací naleznete zde: http://www.olympia-mb.cz/akce-a-novinky/iq-vystava-iq-parku.html
Kontakt:

Andrea Pitronová
andrea.pitronova@crestcom.cz
731613614


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 22. 9. 2011 14:08
Kategorie: Zábava
Název zdroje: Obchodní centrum Olympia Mladá Boleslav (NEověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Základní informace o obchodním centru Olympia Mladá Boleslav:
Olympia centrum Mladá Boleslav bylo otevřeno v roce 2001. Zákazníkům je k dispozici více než 50 obchodů, služeb a restaurací (móda, kosmetika, klenoty a bižuterie, sportovní vybavení, drogerie, obuv, restaurace, kavárna, dětský koutek a další služby) na ploše 27 000 m2, čerpací stanice a myčka vozidel.

Olympia centrum Mladá Boleslav je, díky své poloze u dálnice mezi Prahou a Libercem u sjezdu směr Jičín, snadno dostupné nejenom z Mladé Boleslavi, ale i ze vzdálenějšího okolí. Mimo vlastní automobily mohou zákazníci využít bezplatnou městkou autobusovou dopravu OC1, speciálně pro seniory je k dispozici středeční bezplatná městská linka OC2. Zdarma je také parkování a wi-fi připojení na internet.

O Czech Property Investments, a.s. (CPI Group):
CPI Group se na českém a slovenském realitním trhu pohybuje od roku 1991 a patří mezi přední domácí investory a developery. Své investiční aktivity rozvíjí skupina v oblasti rezidenčních nemovitostí, kancelářských objektů, obchodních areálů, hotelů a logistických center. CPI Group je dnes s 12 600 byty druhým největším poskytovatelem nájemního bydlení v ČR. Skupina dále vlastní a spravuje stovky tisíc m2 obchodních ploch, přes 60 000 m2 nových kancelářských ploch, 17 hotelů se 7 500 lůžky a více jak 300 ha ploch určených pro průmyslovou výstavbu a skladování. Více informací o CPI Group naleznete na www.cpi.cz.


Pro další informace kontaktujte:

CPI Group
Michaela Winklerová
PR Manager
tel.: + 420 281 082 0270
e-mail: m.winklerova@cpi.cz
www.cpi.cz

DTZ
Aleš Stupka
Centre Manager
tel.: +420 326 331 179
e-mail: ales.stupka@dtz.com

Crest Communications a.s.
Andrea Pitronová
Account Manager
tel.: + 420 222 927 111
e-mail: andrea.pitronova@crestcom.cz
www.crestcom.cz

PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.