Roomba Revenge aneb iRobot se stěhuje na iPhone | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Roomba Revenge aneb iRobot se stěhuje na iPhone


Že se s nejchytřejším robotickým vysavačem iRobot Roomba můžete i skvěle bavit, není nic nového. Své o tom vědí majitelé vysavače a hlavně jejich domácí mazlíčkové. Nyní se však zábava s Roombou stěhuje z obývacího pokoje také do iPhonu.

Takových videí najdete na Youtube celou řadu. Stačí zadat spojení klíčových slov iRobot + CAT (kočka), nebo iRobot + DOG (pes) či případně libovolného domácího mazlíčka, který vám přijde na mysl, a většinou na vás vyskočí několik opravdu vtipných domácích videí. Psi a kočky nejčastěji Roombu používají coby dopravní prostředek, někdy v něm vidí kořist, někdy protivníka a někdy snad i soka v páníčkově lásce. Tak či tak Roomba dávno neplatí pouze za pomocníka, ale také člena rodiny.

Například toto video http://www.youtube.com/watch?v=uMV4F05hBM8 ukazuje vrcholnou důvěru v produkty iRobotu. Roomba zde nevozí žádné domácí zvířátko, ale rovnou malé miminko. Společnost iRobot si dobře uvědomuje přesah svých produktů do dalších a dalších oblastí života a přerůstání spojení člověka a robotického vysavače ve skutečný vztah. Roomby mají v mnoha domácnostech své vyhrazené místo. Dostávají jména, díky iRobot iDressu tu a tam změní vizáž, plní funkci vysavače, dopravního prostředku a mnoho dalších.

Na základě těchto podnětů se iRobot rozhodl vztah člověka a Roomby dále utužit a vytvořil první zábavnou hru pro telefony Apple iPhone s Roombou v hlavní roli. Hra nese název Roomba Revenge (Pomsta Roomby) a odehrává se v přirozeném prostředí robotického vysavače neboli v domácnosti. Hráč má za úkol v časovém limitu sesbírat nečistoty na podlaze, které za sebou zanechávají poskakující králíci a ideálně se těmto rozsévačům nepořádku vyhýbat.

Při kontaktu s králíkem se totiž sesbíraný nepořádek vysype z Roomby zpátky na podlahu. Ale žádný strach, i na králíky má Roomba metr. Po sesbírání dostatečného množství nečistot získává hráč možnost aktivovat Revenge mód neboli mód odplaty, a v tomto to nepořádnému králíkovi hezky spočítat. Čím dále se ve hře dostanete, tím více králíků vás čeká a tím obratnější a nápaditější budete muset být, abyste mohli nahlédnout do kola dalšího.

Stejně jako v reálném životě dochází i ve hře Roomba Revenge ke kontaktu domácích mazlíčků a robotického vysavače, nechybí samozřejmě ani interakce s člověkem a další. Základní LITE verzi hry nabízí iRobot ke stažení zdarma, plná verze hry stojí příjemných 99 centů neboli necelý americký dolar.

Krátkou ukázku můžete vidět zde: http://www.youtube.com/watch?v=PpzFxko1VDQ
Kontakt:

Jiří Chaloupka
Marketingový manažer
chaloupka@mercatus.cz
www.irobot.cz


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 13. 12. 2011 11:58
Kategorie: Informační technologie
Název zdroje: Certus Mercatus s.r.o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Certus Mercatus s.r.o.

Certus Mercatus s.r.o. je dynamická a progresivní společnost orientující se zejména na inovativní technologie a výrobky. Je výhradním distributorem robotických vysavačů americké značky iRobot. Ta již 21 let patří mezi lídry v robotice, což dokládá i skutečnost, že její
domáci roboty používá téměř 6 milionů zákazníků po celém světě a profesionální průmyslové roboty odebírá například americká armáda.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.