Rodinné podnikání má vlastní Asociaci | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Rodinné podnikání má vlastní Asociaci


Na základě podmětů majitelů a ředitelů rodinných firem vznikla Asociace rodinných firem. Zakládajícími členy jsou yourchance o. p. s., rodinná firma Novotech spol. s r. o. a rodinná firma Japek s. r. o.

Posláním Asociace je sdružování majitelů a ředitelů rodinných firem a vytvoření kvalitní informační a servisní platformy. Navíc bychom rádi zabezpečili spolupráci členů v rámci Asociace přesahující rámec jednotlivých odvětví, oborů, profesí, ale i regionů.
Našim cílem je také informovat členy o vývoji rodinného podnikání nejen v ČR, ale i zahraničí, aktivně se podílet na zvyšování odborné úrovně našich členů prostřednictvím pořádání seminářů, školení či příští rok připravované konference na téma rodinného podnikání. Zároveň chceme rozvinou užší spolupráci nejen s akademiky a odborníky v Čechách, ale i samotnými rodinnými firmami a dostat téma rodinného podnikání více na akademickou půdu.
V příštím roce připravujeme soutěž Rodinná firma roku, jejichž výsledky bychom rádi vyhlásili právě na zmíněné konferenci.
Pro nastupující generaci do rodinných firem považujeme za důležité vytvoření tzv. pozitivních podnikatelských zdrojů právě z řad majitelů a ředitelů rodinných firem.
Jako Asociace vnímáme rodinné podnikání jako nedílnou součást české ekonomiky a určitý drahokam, o který je zapotřebí pečovat a vybrousit jej do potřebného lesku. Ačkoli neexistují zatím přesné statistiky, odhaduje se, že 30% všech podnikatelských subjektů v ČR může mít rodinný charakter, což je téměř třetina všech podnikatelských subjektů. Nikoli tedy zanedbatelné číslo. Více na www.rodinnefirmy.eu

Kontakt:

Ing. Gabriela Křivánková
ředitelka
gabina@yourchance.cz
www.yourchance.cz


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 18. 10. 2011 12:57
Kategorie: Ekonomika
Název zdroje: yourchance, o.p.s. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Společnost na podporu rozvoje podnikání v ČR
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.