Rochet - exkluzivně pro pány! | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Rochet - exkluzivně pro pány!


Klenotnictví Présence představuje novou značku Rochet. Rochet je výrobce pánských šperků, hodinek a doplňků s dlouholetou tradicí. Produktové řady Rochet jsou velmi módní a trendy. Díky více než stoletému propracovanému konceptu výroby šperků, neustálým inovacím a vysokým standardům kvality, dosahuje Rochet uznání po celém světě.

Rochet nabízí kromě světoznámých pánských šperků také více než 80 modelů hodinek, které jsou součástí šesti kolekcí. Stejně jako šperky, mají i hodinky unikátní DNA získávanou po celou dlouhou historii firmy. Díky vyváženému spojení kvalitních materiálů, technologií a designu jsou hodinky Rochet prostě jedinečné. Navštivte www.presence.cz a nechejte se inspirovat světoznámou značkou Rochet.

Motor Sports
Nejširší kolekce hodinek Rochet, jejichž design se nechal inspirovat motocykly a sportovními auty: číselníky, které připomínají otáčkoměr, velké datum, luneta v podobě brzdového kotouče a dokonce i perforovaná kůže řemínku připomíná rukavice motorového závodníka.
Diving
Kolekce hodinek, která je navržena speciálně pro potápěče: voděodolnost 20 ATM, šroubovací korunka, velké datum a ručičky pro lepší viditelnost pod vodou, nerezová ocel 316 L, potápěčská luneta pro měření času pod vodou a prodloužený řemínek pro potápění. Hodinky Diving jsou technicky a esteticky vyvážené tak, aby slušely každému milovníkovi vodních sportů.
Outdoor
Tato kolekce přímo vyzývá k cestování a dobrodružství. Designéři se nechali inspirovat např. obrazovkou radaru či motorem letadla. Milovníci sportu, přírody a krajiny budou tuto kolekci hodinek zbožňovat.
Nautic
Kolekce hodinek inspirovaná světem námořníků. Vzhled hodinek kolekce Nautic připomíná růžici kompasu a i kožené řemínky jako by připomínaly napnuté plachty.

Aeronautic
Nejnovější kolekce hodinek značky Rochet pro pány, kteří obdivují letadla. Díky umělému horizontu, kontrolkám (kompas, výškoměr), velkým ručičkám budete vtaženi do světa letectví.

City
Design hodinek z kolekce City se vyznačuje svým sportovním a střízlivým stylem. Kolekce osloví jak milovníky sportu, tak businessmany.
Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 4. 7. 2011 12:48
Kategorie: Zábava
Název zdroje: Praxis, spol. s r. o. (NEověřený zdroj [?])
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.