Řeznictví Miroslav Stiborek a syn spojuje síly s Plus Design & Marketing v komunikaci se zákazníky | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Řeznictví Miroslav Stiborek a syn spojuje síly s Plus Design & Marketing v komunikaci se zákazníky


Tradiční domácí receptura na masové pochoutky, lahodné frenštátské výrobky a tři generace řezníků jsou hlavními atributy a stabilními základy rodinného Řeznictví a uzenářství Stiborek a syn, které působí v Novém Jičíně a ve Frenštátě p. R. Tato významná regionální společnost s dlouholetou tradicí navázala na dlouhodobou spolupráci s marketingovou agenturou Plus Design & Marketing, která nyní Řeznictví Stiborek spravuje kompletní marketingové služby.

Řeznictví a uzenářství Stiborek a syn má precizní znalosti v řeznickém a uzenářském řemesle. V regionu Novojičínska, Frenštátska a jejich okolí platí za vyhlášené odborníky a znalce masa a masných výrobků. Při výrobě dbají na prvotřídní kvalitu surovin a bezvýhradnou čerstvost. Frenštátské výrobky, jak se speciality tohoto řeznictví nazývají, jsou výsledkem poctivé řeznické práce, tvořené z kvalitních surovin podle tradiční rodinné receptury. Frenštátské výrobky jsou bezlepkové výrobky připravované výhradně bez použití chemických přísad a barviv.

Poctivou výrobu a kvalitní maso představuje nový web ReznictviStiborek.cz

Spolupráce s marketingovou agenturou Plus Design & Marketing byla odstartována spuštěním nové redesignové webové prezentace na adrese ReznictviStiborek.cz

“Naším cílem bylo představit lidem poctivé Frenštátské výrobky v našich prodejnách v Novém Jičíně a ve Frenštátě. Víme, že si Řeznictví Stiborek zakládá na poctivé práci a na čerstvém kvalitním mase od ověřených dodavatelů a nedělá v tomto ohledu žádné kompromisy. Proto jsme i webovou prezentaci této společnosti pojali způsobem, který má lidem tuto firemní filozofii přiblížit,” říká mluvčí marketingové agentury Petr Čaník. “Návštěvníci webu ReznictviStiborek.cz najdou na webu nově pořízené fotografie jednotlivých Frenštátských výrobků. Dali jsme si skutečně záležet, abychom nic nepřikrášlovali a aby byly výrobky vidět ve své plné kráse. Věříme, že lidé tuto otevřenost ocení.”

V rámci marketingové komunikace připravujeme pro návštěvníky řeznictví Stiborek v Novém Jičíně a ve Frenštátě řadu novinek. Již nyní mohou fanoušci sledovat Řeznictví Stiborek na Facebooku nebo na Twitteru. “Naším cílem je vybudovat v regionu zapamatovatelný brand společnosti a představit lidem výhody malého rodinného řeznictví a jeho denní čerstvé a originální nabídky,” říká Petr Čaník.

O marketingové agentuře Plus Design & Marketing

Společnost Plus Design & Marketing působí na evropském trhu od roku 2006. Zajišťuje komplexní marketingové služby pro tuzemskou i zahraniční klientelu na evropském i celosvětovém trhu. Dala o sobě znát v letošním ročníku Internet Effectiveness Awards, kdy obdržela hlavní cenu poroty za nejefektivnější internetové řešení Grand Prix 2011 za projekt Výmoly.cz.

Plus Design & Marketing s.r.o. nabízí svým tuzemským i zahraničním klientům komplexní balíček služeb v oblasti marketingu:

- tvorba marketingových strategií a plánů,
- tvorba internetových aplikací a webových prezentací,
- internetový marketing, SEO/SEM,
- kompletní a komplexní online i offline marketingové aktivity (copywriting a
- korektury textů, výroba printů, outdoorových reklam, reklamních předmětů)
- marketingové a sociologické studie, testovaní webové použitelnosti (A/B testování, User Experience).

O Řeznictví a uzenářství Stiborek a syn

Řeznictví a uzenářství Stiborek a syn působí v Novém Jičíně a ve Frenštátě pod Radhoštěm. Jedná se o rodinnou firmu s dlouholetou tradicí. Skvělé receptury se v rodině Stiborků dědí už třetí generaci. Řeznictví si zakládá na nekompromisní kvalitě a čerstvosti surovin. Maso se bourá, porcuje, zpracovává a udí přímo v řeznictví ve Frenštátě a v Novém Jičíně. Maso a masné a uzenářské výrobky prochází přísnou kontrolou kvality a k zákazníkům se díky tomu dostane skutečně jen to nejlepší. Na základě původní rodinné receptury vyrábí Řeznictví Stiborek vlastní masové pochoutky zvané Frenštátské výrobky. V Řeznictví a uzenářství Stiborek a syn nejsou používány žádné chemické přídavky a výrobky jsou bezlepkové.
Kontaktní údaje
Řeznictví Miroslav Stiborek a syn
Horní 210, 744 01 Frenštát p. R.
Masarykovo nám. 10, 741 01 Nový Jičín
Tel.: 556 836 210 (Frenštát), 556 709 048 (Nový Jičín)

E-mail: info@reznictvistiborek.cz
Web: www.reznictvistiborek.cz
facebook.com/Reznictvi
twitter.com/ReznictviVstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 30. 11. 2011 20:00
Kategorie: Auto-moto
Název zdroje: PlusDesign & Marketing (NEověřený zdroj [?])
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.