Rezidence Na Plachtě - slavnostní poklepání základního kamene | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Rezidence Na Plachtě - slavnostní poklepání základního kamene


Hradec Králové - Ve čtvrtek 4. června 2015 bude v královéhradeckých Malšovicích slavnostně poklepáno na základní kámen stavby I. etapy bytového souboru Rezidence Na Plachtě.

Celý projekt je rozdělen do čtyř etap. V první etapě, která právě startuje a bude dokončena v létě příštího roku, bude postaven jeden větší bytový objekt a dva viladomy, celkem se 47 novými bytovými jednotkami. Celý bytový soubor zahrnuje dvacet čtyřpodlažních domů, od viladomů až po větší bytové domy, z nichž některé budou mít až čtyřicet bytových jednotek. Součástí projektu jsou i parkové plochy s odpočinkovými zónami. Bytová funkce bude doplněna i o plochy služeb.

Investorem celého projektu je stejnojmenná společnost Rezidence Na Plachtě, s.r.o. jejíž tým stojí např. za výstavbou pražských projektů Centrum Krakov, Zelené město, Galerie Harfa, či Prague Marina a v Hradci Králové realizuje výstavbu poprvé.

Na Plachtě budou stavět firmy z okolí

Generálním dodavatelem stavby je firma Syner, s.r.o., ze skupiny S group holding. Společnost Syner bude plnit funkci vyššího koordinujícím dodavatelem. Dle vyjádření investora je přepokládáno, že velká většina subdodávek bude zajišťována firmami z Hradce Králové, resp. z královéhradého regionu.
Kontakt:

Marta Kašparová
senior manager
kasparova@commservis.com
http://www.commservis.com
734 335 909
+420 495 279 247


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 29. 5. 2015 12:16
Kategorie: Reality
Název zdroje: Agentura Commservis.com (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Komunikační a public relations agentura specializující se manažerské vzdělávání, public relations, krizovou komunikaci a mediální obhajoby, politickou komunikaci, outdoor/teambuilding, tvorbu marketing strategií, image, výzkumy a analýzy. Jazykové kurzy pro firmy, instituce a manažery: angličtina, němčina, italština, francouzština, španělština ve třech úrovních pokročilosti.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.