Rezidence Na Plachtě - odklepnuto! | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Rezidence Na Plachtě - odklepnuto!


Hradec Králové - V areálu stavby Rezidence Na Plachtě v královehradeckých Malšovicích byla ve čtvrtek, poklepáním základního kamene, slavnostně zahájena výstavba první etapy tohoto bytového komplexu. Dokončení této zahajovací etapy projektu je naplánováno na léto 2016.

Ceremonie a poklepání na základní kámen se vedle primátora Hradce Králové pana Zdeňka Finka a jednatele investora, společnosti Rezidence Na Plachtě, pana Martina Kubišty, zúčastnil také zástupce stavební společnosti Syner a České spořitelny, která je financující bankou projektu.

„Nové byty, které tady vzniknou, budou v konečném důsledku prospěšné i pro samotný Hradec Králové. Do města to přivede nové obyvatele,“ uvedl na slavnosti primátor Zdeněk Fink a dodal: „Z počátku jsem byl k výstavbě v této lokalitě spíše skeptický, ale teď, když to vidím, musím říct, že plánovaný bytový komplex bude dobře korespondovat s okolím.“

O projektu Rezidence Na Plachtě

Rezidence Na Plachtě bude částečně uzavřený komplex bytových domů s výhledem do chráněného území Na Plachtě. Vyroste na dlouhodobě nevyužívané bývalé skladovací ploše společnosti Petrof. Bytový soubor celkem dvaceti čtyřpodlažních bytových domů vznikne postupně v několika etapách. Všechny budovy, resp. části obytného souboru, jsou koncipovány jako různorodé objekty s odlišným členěním, materiálovým řešením fasád a velkou variabilitou půdorysů a velikostí jednotlivých bytů. V první etapě vznikne ve dvou viladomech s devíti byty a jednom rozsáhlejším objektu s dvaceti devíti bytovými jednotkami celkem čtyřicet sedm nových bytů.
Kontakt:

Marta Kašparová
senior manager
kasparova@commservis.com
http://www.commservis.com
734 335 909
+420 495 279 247


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 12. 6. 2015 11:46
Kategorie: Reality
Název zdroje: Agentura Commservis.com (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Komunikační a public relations agentura specializující se manažerské vzdělávání, public relations, krizovou komunikaci a mediální obhajoby, politickou komunikaci, outdoor/teambuilding, tvorbu marketing strategií, image, výzkumy a analýzy. Jazykové kurzy pro firmy, instituce a manažery: angličtina, němčina, italština, francouzština, španělština ve třech úrovních pokročilosti.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.