Rezidence 3D – více než polovina bytů prodána | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Rezidence 3D – více než polovina bytů prodána


Praha, 15. 11. 2011 - Pět měsíců po zahájení prodeje a měsíc po začátku výstavby je v projektu Rezidence 3D v Modřanech, který realizuje společnost Trigema, prodáno 55 % bytů.

Rezidence 3D je komorní bytový projekt pro náročné klienty, který zahrnuje pouhých 27 bytů, rozdělených do tří viladomů. Domy se nacházejí u ulice Dolnocholupická na úbočí Vltavského údolí. Pod nimi se rozkládá starší zástavba rodinných domků.
Rezidenci 3D tvoří tři nízkopodlažní viladomy s pozvolným odstupňováním jednotlivých podlaží. Domy jsou propojeny společným suterénem, kde budou umístěna garážová stání. V projektu převažují velké byty 3+kk o výměrách kolem 100 m2. Kromě toho jsou ke každému bytu přiřazeny až dvě podzemní garáže, u přízemních bytů jsou předzahrádky, u bytů ve vyšších podlažích terasy.
Projekt Rezidence 3D realizuje prostřednictvím svých dceřiných firem holding Trigema a.s., který na trhu působí od roku 1994. Trigema má za sebou úspěšné bytové projekty v Praze-Radotíně, v Jinonicích, ve Stodůlkách, v Roztokách u Prahy a v Letňanech. V rámci těchto projektů vzniklo dvacet bytových domů, v nichž je více než 700 nových bytů.
Zatím poslední dokončený rezidenční projekt, Barevné Letňany, získal před několika dny druhé místo v prestižní soutěži Best of Realty v kategorii rezidenčních projektů.
Kontakt:

Jaroslav Drda
marketingový specialista
drda@trigema.cz
www.trigema.cz
736524650


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 15. 11. 2011 15:08
Kategorie: Reality
Název zdroje: Trigema a.s. (NEověřený zdroj [?])
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.