Řešení problémů | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Řešení problémů


Denně řešíme řadu problémů. Od těch jednoduchých až po velmi složité. O Češích se traduje, a Češi to rádi zdůrazňují, že na rozdíl od jiných národů dokáží Problémy řešit dobře, alespoň ty pracovní, že mají výbornou schopnost improvizace. Nelze však počítat, že tomu bude stejně i nadále.

Denně řešíme řadu problémů. Od těch jednoduchých až po velmi složité. O Češích se traduje, a Češi to rádi zdůrazňují, že na rozdíl od jiných národů dokáží Problémy řešit dobře, alespoň ty pracovní, že mají výbornou schopnost improvizace. Nelze však počítat, že tomu bude stejně i nadále. Nově a rychle se rozvíjející ekonomiky v končinách, kde bychom to ještě nedávno vůbec nepředpokládali, mohou tuto naši výhodu rychle smazat. Na rozdíl od nás totiž nespoléhají jen na vlastní intuici, ale dokáží využívat osvědčených kreativních způsobů řešení. Přitom určení správného postupu řešení většinou znamená cennou úsporu času. Jak tedy na to, jak určit správnou metodu? V tom nám může pomoci dobré a stálé vzdělávání se. Zde je nabídka dobrého kursu osvědčené vzdělávací společnosti.

Agentura Motiv P, přední poradenská a vzdělávací agentura, působící na českém a slovenském trhu, si Vám dovoluje nabídnout kurz \"Řešení problémů\". V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.

František Prokop

Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 19. 2. 2011 18:11
Kategorie: Studium a vzdělání
Název zdroje: Motiv P (ověřený zdroj [?])
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.