Řešení pro bezpečný a maximálně optimalizovaný přenos souborů - Sdata | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Řešení pro bezpečný a maximálně optimalizovaný přenos souborů - Sdata


Brno, 12. 7. 2010 – Společnost CISYSTEMS, s.r.o. vydala nový software pro šifrovaný přenos dat. V době, kdy je kladen důraz na zefektivnění firemních nákladů a rychlejší přenos informací s odpovídajícím zabezpečení jsme vytvořili řešení obsahující zabezpečení v souladu s nejnovějšími bezpečnostními standardy a algoritmy zajišťujícími bezchybný přenos s využitím nejvyšší maximální přenosové rychlosti.

Sdata je řešením pro přenos dat s využitím nejvyšších bezpečnostních standardů s přihlédnutím k jednoduchosti používání a řešením pro zajištění co nejvyšší možné přenosové rychlosti (na základě testů až 95% využití šířky pásma). Celé řešení je vytvořeno na přenos jakýchkoliv dat (od velkého množství malých souborů až po velké soubory v řádek stovek GB).

Celý přenos je řešen automatickými kontrolami správnosti přenosu a v případě výpadku algoritmy pro zajištění datové integrity.

Data jsou šifrována v rámci přenosu a i v době jejich uložení na serveru, ani administrátor daného serveru nemá potřebné klíče pro jejich dešifrování.

Řešení bylo vytvořeno s přihlédnutím na splnění požadavků, jako například přenos na vyžádání, automatická výměna dat mezi pobočkami.


Časté problémy přenosu dat = vyřešili jsme je

1. nestabilní sítě znemožňující přenos,

2. problémy s dlouhými odezvami,

3. nezajištěná bezpečnost přenášených dat,

4. nízké možnosti kontroly přenášených dat.

Klíčové přínosy

1. využívá vysoké šifrovací standardy,

2. komplexní šifrovací algoritmy během celého přenosu, ani administrátor server nemá přístup k datům

3. zajištění datové integrity i při výpadcích, či problémech na internetových linkách,

4. optimalizované využití šířky pásma,

5. jednoduchá implementace,

6. snížení možnosti neoprávněného přístupu k citlivým datům,

7. snížení přepravních nákladů,

8. s využitím SaaS verze snížení vstupních nákladů.Rychlost přenosu dat

V rámci našich testů jsme dosáhly až 95% přenosové rychlosti internetových linek a 100% správnosti doručených dat i při výpadku až 90% paketů.

Limity přenosu

Aplikace neobsahuje žádné limity pro velikost přenášených dat a je dimenzována na přenosy velkého množství malých souborů až po jednotlivé soubory bez limitu jejich velikosti.

Možnosti objednání

1. SaaS – software jako služba
2. Dedikované servery v dohodnuté lokalitě v rámci České republiky, ale i celého světa. Naše společnost spolupracuje s partnery po celém světě.
3. Vlastní server – možnou variantou je i instalace tohoto serveru a zajištění odpovídající konektivity na základě výběru nejvhodnějšího poskytovatele.

Napojení na informační systémy

V rámci našeho řešení jsme se také zaměřili na automatizovanou výměnu informací na základě napojení na informační systémy a tím zajištění zabezpečené výměny dat bez nutnosti vytváření jakýchkoliv VPN sítí mezi jednotlivými pobočkami.

Software jako služba je cestou k razantní úspoře nákladů a jednoduché implementaci

Naše řešení je nabízeno pro zákazníky ve variantě „software jako služba“. Zákazník si v rámci objednávky může zvolit variantu dedikované serveru, či pouze pronájmu služby na serverech.

Další informace k aplikace Sdata jsou k dispozici na adrese: http://www.sdatatransfer.comKontakt:

Martin Horickz
reditel
martin.horicky@cisystems.cz
608937408


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 22. 7. 2010 13:08
Kategorie: Informační technologie
Název zdroje: CI SYSTEMS, s.r.o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
CI SYSTEMS, s.r.o. je na trhu od roku 1993 se sídlem v Brně. Poskytuje komplexní dodávky ve vývoji, poradenství a implementaci zákaznických aplikací a informačních systémy pro oblasti řízení procesů. Mezi další služby patří realizace a poradenství počítačové infrastruktury a poradenství v oblasti bezpečnosti informačních technologií.

Mezi klíčové produkty se řadí: ERP systémy vytvořen na klíč, rezervační systémy a dodávky informačního systému pro podporu podnikových procesů Ceiton WF. Je registrovaným partnerem společnosti Microsoft.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.