Rentsch Legal partnerem Mezinárodního hudebního festivalu Kutná Hora | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Rentsch Legal partnerem Mezinárodního hudebního festivalu Kutná Hora


Již 4. ročník Mezinárodního hudebního festivalu Kutná Hora proběhne ve dnech 4. – 11. 6. 2011. Advokátní kancelář Rentsch Legal je hrdá na to, že se stala jedním z oficiálních partnerů tohoto mezinárodně proslulého festivalu, v rámci něhož se již 4. června představí několik vynikajících komorních koncertů.

„Toto partnerství je pro nás jako šité na míru,“ říká Rudolf Rentsch, zakladatel Rentsch Legal, a dodává: „Stejně tak jako hudební festival, i naše kancelář se nesnaží být pouze velká, ale jde jí především o vysokou profesní úroveň. Jsme rádi, že máme příležitost spolupracovat s výjimečnými osobnostmi, jako je Jiří Bárta, umělecký ředitel festivalu, a Alena Turková, která je odpovědná za organizaci“.
Pro Rentsch Legal je letošní partnerství významným začátkem dlouhodobé spolupráce. Alena Turková říká: „Jsme rádi, že se Rentsch Legal rozhodla podpořit náš spolek a nepovažuje tuto podporu za jednorázovou. To nám pomůže dále rozvíjet náš festival a umožní nám předvést celosvětová báječná vystoupení v mimořádném duchu také v budoucnu.“
Hudební festival Kutná Hora bude zahájen 4. června 2011 v 9 hodin preludiem v kapli Božího těla. Vstupenky jsou v prodeji na www.mfkh.cz.
Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 1. 6. 2011 12:31
Kategorie: Kultura
Název zdroje: Rentsch Legal (NEověřený zdroj [?])
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.