Reiki a léčení | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Reiki a léčení


Reiki je léčitelská metoda vycházející z východních filozofií. Pochází z Japonska a jako objevitelem je Mikao Usui. REI znamená Duch, Boží síla, skutečnost, univerzální (úplná) oddanost (splynutí). KI znamená universální energii lásky, která je zdrojem žití.

Reiki bylo v dobách dávno minulých prezentováno jako tajné učení mocných, jak si přivolat štěstí. Jednalo se samozřejmě o národy s rozvinutou kulturou a předávalo se pouze vyvoleným, formou zasvěcení (iniciace). Reiki je cesta, která v sobě skrývá mnohá tajemství, člověk se díky ní mění, je méně nemocen a má více energie.
Stále více lidí se začíná zajímat o Reiki a o léčení různými dalšími alternativními metodami. Právě tento směr mění, změnil či bude měnit život mnoha lidí. Jelikož nemoci pramení z nedostatku vnitřního energetického potenciálu, zahlcení mentálního, emocionálního a duchovního těla člověka toxickými nezpracovanými informacemi. Při léčení pomocí energie Reiki se proto snažíme léčit skrze pochopení anatomie, psychiky, ale také ducha člověka. Systém léčení spočívá v tom, že pokládáme klientovi ruce na tělo, nebo do jeho energetického pole (aury) a necháme tuto energii proudit přes naše ruce. Reiki je jedna z cest léčení a má přes svou jednoduchost výborné výsledky, týkající se léčby nemocného.Kontakt:

Pavlína Komeštíková
komestikova@seznam.cz
http://www.reiki-centrum.cz
777158304


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 27. 3. 2012 9:54
Kategorie: Zdraví a zdravotnictví
Název zdroje: Dekorace a věnce - Komeštíková (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Zabývám se alternativním léčením metodou spiritual response therapy (SRT) a energiemi reiki. Dále pořádám kurzy reiki 1.-4. stupně, kde se naučíte léčit sebe, svou rodinu, případně ostatní.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.