Ředitel Pejchl představil nový management kyjovské nemocnice | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Ředitel Pejchl představil nový management kyjovské nemocnice


Kyjov – Kyjovská nemocnice přešla tento týden z krizového řízení do běžného provozu, který zajistí stabilizaci nemocnice a její další růst. Podle ředitele nemocnice Josefa Pejchla chce nové vedení zkvalitnit služby pro pacienty a dovést nemocnici ke kladnému hospodářskému výsledku.

„Po několika měsících krizového řízení se nám podařilo nemocnici stabilizovat a vytvořit vrcholový management, který zodpovídá za kvalitu poskytované zdravotní péče a dobré hospodářské výsledky nemocnice,“ přibližuje ředitel kyjovské nemocnice Josef Pejchl. Ten také tento týden uzavřel složení týmu, který nemocnici povede v příštích měsících.
Podle ředitele Josefa Pejchla dochází k obměně týmu i na nižších manažerských pozicích. „I zde dochází k postupnému příchodu mladších a velmi kvalitních lékařů a sester z jiných regionů. Největší zájem o práci v nemocnici mají lidé z Hodonínska, Brněnska a Uherskohradišťska,“ uvedl ředitel Josef Pejchl.
Kyjovská nemocnice je komplexním zdravotnickým zařízením, které poskytuje ambulantní i lůžkovou péči pro pacienty z okresu Hodonín a přilehlých regionů. V areálu nemocnice působí čtyřicet osm odborných ambulancí.

Struktura vedení kyjovské nemocnice:
Ředitel: Ing. Josef Pejchl
Náměstek léčebné péče: MUDr. Bronislav Okénka
Ekonomický náměstek: Bc. David Koribský
Náměstek ošetřovatelské péče: Mgr. Eva Havlíková
Technický náměstek: Ing. Bronislav Klečka
Kontakt:

Tomáš Zdechovský
Jednatel
info@commservis.com
734 335 909


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 4

Vydáno: 3. 8. 2011 7:54
Kategorie: Personalistika
Název zdroje: Agentura Commservis.com (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Komunikační a public relations agentura specializující se manažerské vzdělávání, public relations, krizovou komunikaci a mediální obhajoby, politickou komunikaci, outdoor/teambuilding, tvorbu marketing strategií, image, výzkumy a analýzy. Jazykové kurzy pro firmy, instituce a manažery: angličtina, němčina, italština, francouzština, španělština ve třech úrovních pokročilosti.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.