Ředitel nemocnice Verner: podporujeme vzdělávání zaměstnanců | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Ředitel nemocnice Verner: podporujeme vzdělávání zaměstnanců


Boskovice – V rámci podpory zaměstnanců a zvyšování jejich kvalifikace a odbornosti prošel zdravotnický personál boskovické nemocnice v roce 2011 celkem 330 různými druhů školení a certifikačních kurzů. Na úhradu realizovaných forem vzdělávání bylo vynaloženo sedm set devadesát pět tisíc korun, což je o sto patnáct tisíc korun více než v roce 2010. Podpora vzdělávání pokračuje i v letošním roce.

„Téměř denně podepisuji povolení k účasti seminářů, kurzů a kongresů našim zaměstnancům. Vzdělávání pracovníků je důležité pro zlepšování kvality jejich práce. Naši lékaři, zdravotní sestry a další personál sledují aktuální trendy a novinky v lékařské péči a tyto zkušenosti a znalosti pak aplikují při výkonu své práce,“ popisuje ředitel boskovické nemocnice Rostislav Verner. V systému specializačních vzdělávání bylo v roce 2011 zařazeno dvacet tři lékařských a třicet jedna nelékařských pracovníků.
„Celoživotní vzdělávání podporuje a prohlubuje získané znalosti formou účasti na školicích akcích, kongresech a seminářích s různou tématikou. Naše nemocnice má také svá akreditovaná pracoviště, která se významně podílí na odborném rozvoji nejen našich zaměstnanců, ale i studentů a zaměstnanců z jiných organizací,“ říká Rostislav Verner.

Konference a semináře pořádá nemocnice v průběhu celého roku
Nejbližší odborná konference, kterou nemocnice pořádala, se uskutečnila ve čtvrtek 24. května. „V rámci Týdne respektu k porodu jsme připravili odbornou konferenci s názvem Spokojený porod, zdravé dítě.
Na podzim připravujeme semináře s odbornou tematikou zaměřené na principy bariérového ošetřovatelství, arthroskopické operace, léčbu chronických ran a léčbu pooperační bolesti,“ přibližuje plány hlavní sestra boskovické nemocnice Olga Fialová.
Novinkou jsou on-line kurzy, které mohou zaměstnanci také využívat. Podle Fialové získávají mezi zaměstnanci nemocnice stále větší oblibu.

Kontakt:

Rostislav Verner
ředitel nemocnice
rostislav.verner@nembce.cz
516491102


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 28. 5. 2012 15:25
Kategorie: Zdraví a zdravotnictví
Název zdroje: Agentura Commservis.com (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Komunikační a public relations agentura specializující se manažerské vzdělávání, public relations, krizovou komunikaci a mediální obhajoby, politickou komunikaci, outdoor/teambuilding, tvorbu marketing strategií, image, výzkumy a analýzy. Jazykové kurzy pro firmy, instituce a manažery: angličtina, němčina, italština, francouzština, španělština ve třech úrovních pokročilosti.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.