Recepty na skvělé dorty | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Recepty na skvělé dorty


Přemýšlíte jak udělat radost svému blízkému, který zrovna bude slavit narozeniny? Máme pro vás skvělou možnost jak udělat svým blízkým radost. Jestli se ptáte, jak prozradím vám to. Můžete jim darovat s láskou upečený dort.

Pokud nevíte, jak na něj můžete se inspirovat na internetových stránkách recepty dorty, kde je uložena spousta zajímavých a lákavých receptů. Velkou předností doma vyrobeného dortu je ušetření peněz, protože vlastnoručně vyrobený dort může být levnější než dort, který si objednáte u specializované firmy, která dorty peče.
Dorty k narozeninám
Blíží se narozeninová oslava vašich dětí, příbuzných nebo kamarádů a rádi byste jim darovali nějaký ten narozeninový dort. Pokud nechcete svým blízkým narozeninový dort objednávat v cukrárně, protože se vám to zdá neosobní, můžete jej oslavenci sami upéct. Jestli nemáte zrovna nějaký vhodný nápad na výrobu dortu, můžete se inspirovat na webu recepty dorty, je tu celá řada receptů na sladké i slané dorty a také plno návodů na to jak dané dorty ozdobit. Na internetových stránkách najdete recepty na dorty nejen pečené, ale i nepečené, které mají většinou piškotový základ. Nepečené dorty oceníte hlavně v letních měsících, kdy máte k dispozici mnoho čerstvého ovoce.
Slané dorty
Rádi byste udělali radost svým blízkým, kteří nemají moc rádi sladké dorty? V tom případě můžete překvapit rodinu a upéci slaný dort. Na internetových stránkách recepty dorty najdete mnoho receptů a návodů jak připravit chutný slaný dort. Základem takovýchto slaných dortů většinou bývá chleba – toustový nebo obyčejný. Dále jsou vyráběny z nejrůznější uzeniny, sýra a jiných slaných výrobků. Jestliže chcete oslavenci dát něco praktického, ale originálně zabaleného, můžete mu připravit dort, který bude vyroben z ručníků. Návod na výrobu takovéhoto dortu naleznete na našem serveru.Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 3. 8. 2011 14:52
Kategorie: Zábava
Název zdroje: Lepidus (NEověřený zdroj [?])
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.