Reality nově – www.reality.name | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Reality nově – www.reality.name


Představujeme vám novou adresu, která vám umožní nový pohled na reality a na obchod s nimi. Splní se vám sen o dokonalém informačním prameni ze světa nemovitostí a rovněž o zdroji ve kterém si můžete najít unikátní nabídky a poptávky realit.

<p>Představujeme vám novou adresu, která vám umožní nový pohled na <strong><a href="http://www.reality.name/">reality</a></strong> a na obchod s nimi. Splní se vám sen o dokonalém informačním prameni ze světa <strong>nemovitostí</strong> a rovněž o zdroji ve kterém si můžete najít unikátní nabídky a poptávky <strong>realit</strong>. </p><p> Mottem našeho serveru jak už napovídá značka zní: Spojujeme <strong>reality</strong> s lidmi..</p><p><strong>Reality </strong>+ Name. Naším cílem je přiblížit každému zájemci, i laikovi svět <strong>nemovitostí </strong>a učinit jej maximálně osobním a přátelským, aby se v něm mohl pohybovat s jistotou a jako doma.</p><p>Na našem serveru si můžete zadat poptávku po <strong>nemovitosti</strong> nebo nabídku <strong><a href="http://www.reality.name/">reality</a></strong> k <strong>prodeji</strong> nebo k <strong>pronájmu</strong>. Inzerce je v současnosti zdarma. Inzerovat mohou jak soukromé osoby, tak realitní kanceláře bez omezení.</p><p>Víme, že jde o novinku a proto chceme zájemcům umožnit, aby si všechny funkce serveru mohli vyzkoušet a „ošahat“ aniž by je to něco stálo, nebo se museli k něčemu zavazovat.</p><p>Na rozdíl od jiných <strong>realitních</strong> serverů je ten náš bohatý na informace o „technologii“ obchodu s <strong>nemovitostmi</strong> a souvisejícími službami. Zájemce se může dozvědět maximum informací <strong>o realitních kancelářích</strong>, jak prodávat <strong><a href="http://www.reality.name/">reality</a> bezrealitky</strong>, vše o pronájmech, hypotékách, stěhování či investování do <strong>realit</strong>, včetně podrobných výpočtů a návodů.</p><p>Věříme, že pokud vás <strong>reality</strong> zajímají nebo se ve světě <strong>realit</strong> pohybujete, pak vám má naše adresa <strong>Reality.Name</strong> opravdu co nabídnout. Napište ji do prohlížeče a přesvědčte se sami.</p>Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 18. 8. 2011 13:47
Kategorie: Ostatní
Název zdroje: Gravegame – vtipné sms (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Představujeme vám novou adresu, která vám umožní nový pohled na reality a na obchod s nimi. Splní se vám sen o dokonalém informačním prameni ze světa nemovitostí a rovněž o zdroji ve kterém si můžete najít unikátní nabídky a poptávky realit.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.