Ready made: podnikání bez starostí | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Ready made: podnikání bez starostí


Chcete se osamostatnit a začít vydělávat opravdové peníze? Pokud chcete začít podnikat, ale nevíte si rady s tím jak založit společnost, máme pro Vás zaručený tip. Pořiďte si ready made společnost a ušetříte čas, peníze a spoustu starostí se zařizováním.

Rozhodnete-li se pro ready made společnost, získáte hotovou (konfekční) společnost, která je už nějaký čas zapsána v obchodním rejstříku, ale nemá žádnu výkonnou historii, byla založena pouze za účelem dalšího prodeje (garantuje tedy stav bez závazků a pohledávek) a má plně splacený základní kapitál.

Staňte se vlastníkem firmy okamžitě
Agentura Avantia, s.r.o. nabízí firmy na prodej k okamžitému převodu. formou prodeje obchodního podílu nebo akcií. Vyřízení je snadné a rychlé! Ready made společnost je Vaše podpisem kupní smlouvy. Právě rychlost vyřízení je klíčová.


Na stránkách Avantia si můžete zadat Vaše požadavky a automat online nabídneme nejvhodnější produkt. Na výběr jsou společnosti s ručeným omezeným a akciové společnosti. Sídlo můžete mít vlastní (v Praze, jinde) nebo se o to nemusíte starat a ponechat sídlo v kancelářském středisku Avantia v Praze 2.


Poskytneme Vám sídlo společnosti
Pokud se rozhodnete pro sídlo v kancelářském středisku a současně využijete služby vedení účetnictví, Avantia, můžete využít naši akci. Poskytneme Vám k sídlu.

Tam také naleznete cenné informace týkající se obchodního rejstříku, živnostenského rejstříku a rejstříku trestů. Dále se můžete dozvědět podrobnosti o ověřování podpisů a kopií listin. Stránky nabízejí ucelený přehled živností (volné, vázané, řemeslné, koncesované).
V případě jakýchkoliv dotazů nás kontaktujte na +420 221 584 111 nebo +420 602 630 682.
Kontakt:

avantia@avantia.c
www.avantia.cz
221 584 111


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 15. 12. 2011 10:56
Kategorie: Ostatní
Název zdroje: Czechtimes.cz (NEověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Online měsíčník o zajímavostech.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.