Rakouská WIFI se dohodla na spolupráci s Hospodářskou komoru | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Rakouská WIFI se dohodla na spolupráci s Hospodářskou komoru


Hradec Králové - Vzdělávací společnost WIFI Czech Republic, pobočka největší rakouské vzdělávací společnosti WIFI, navázala úzkou spolupráci s Krajskou hospodářskou komorou Královéhradeckého kraje. Podle českých i rakouských zástupců vzájemná spolupráce přispěje ve svém důsledku k rozvoji ekonomického potenciálu zdejšího regionu.

„Spolupráci Hospodářské komory a WIFI, která je největší vzdělávací agenturou ve střední a východní Evropě, výrazně pomůže Královéhradeckému kraji při spolupráci s rakouskými a německými firmami. Ty velice dbají u zaměstnanců na odborné a celoživotní vzdělávání,“ komentoval nově vzniklé partnerství ředitel společnosti WIFI Czech Republic Tomáš Zdechovský a dodal, že podpora podnikatelských aktivit v regionu je maximálně důležitá.
V rámci společnosti WIFI Czech Republic jsou realizovány odborné tréninky a další vzdělávání podle nejpřísnějších mezinárodních standardů. V nabídce WIFI Czech Republic můžete najít například kurzy rozvoje osobnosti, řízení podniku či komunikace, které dosahují úrovně evropské kvality. Vzhledem k tomu, že záměrem Krajské hospodářské komory Královéhradeckého kraje je sdružovat podnikatelské subjekty v daném regionu za účelem podpory jejich podnikatelských aktivit a odborného a dalšího vzdělávání nevyjímaje, získává Komora spojením s WIFI Czech Republic na tomto poli silného partnera.
WIFI Czech Republic je franšízovým partnerem společnosti WIFI International GmbH – ta sídlí v Rakousku, kde mají firmy povinnost do hospodářské komory vstoupit. V České republice je členství dobrovolné, tedy vypovídá o smýšlení dané společnosti, jejím postavení na trhu a v neposlední řadě o uvědomění si nutnosti dalšího rozvoje a vzdělávání.
Kontakt:

Tomáš Zdechovský
Jednatel
info@commservis.com
734 335 909


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 21. 11. 2011 9:03
Kategorie: Studium a vzdělání
Název zdroje: Agentura Commservis.com (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Komunikační a public relations agentura specializující se manažerské vzdělávání, public relations, krizovou komunikaci a mediální obhajoby, politickou komunikaci, outdoor/teambuilding, tvorbu marketing strategií, image, výzkumy a analýzy. Jazykové kurzy pro firmy, instituce a manažery: angličtina, němčina, italština, francouzština, španělština ve třech úrovních pokročilosti.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.