Queens Style Zone 12 | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Queens Style Zone 12


Tanečníci z Čech, Slovenska i Polska míří do Ostravy. Čeká je hip hop, house a funk battle.

Všechny milovníky pouličního tance (street dance) i hiphopové kultury všeobecně čeká v sobotu 19. května 2012 již dvanácté vydání úspěšného street dance battlu Queens Style Zone. Tato akce, která se již tradičně koná v klubu Marley na výstavišti Černá louka v Ostravě, se těší již několik let oblibě nejen českých tanečníků. I tentokrát totiž půjde o konfrontaci především české, slovenské a polské street dance scény. Tanečníci se proti sobě postaví v battlech hip hop 2x2, house dance 1x1, popping 1x1 a locking 1x1, jako zpestření pak nebude chybět vogue jam a samozřejmě tradiční after party.

Všechny tanečníky, ale i návštěvníky akce, přivítá známá dvojice deejayů Lowa (Out Of Control, rádio Helax) a Boruuf (Alyaschca Crew). O výkonech jednotlivých tanečníků bude rozhodovat porota ve složení Jasiek (Co Jest Crew, S-D-A / Polsko), BranuOne (Hip Hop Fakulta, Spirit Shop / Slovensko) a Domino (B-Fresh / ČR).

Jen pár dnů po české premiéře britského tanečního snímku StreetDance 2 tak můžete naživo shlédnout, jak je na tom česká, slovenská a polská scéna pouličního tance. Akci v minulosti nechyběla výborná atmosféra , takže pokud se rádi hýbete do rytmu černé muziky nebo pokud chcete na vlastní oči vidět battly v pouličních tanečních stylech, rozhodně si na 19. května 2012 naplánujte cestu do ostravského klubu Marley.

Akci tradičně podporuje největší český hip hop shop Queens.cz (http://www.queens.cz). Kromě cen z tohoto shopu si nejlepší tanečníci z Queens Style Zone 12 odnesou také poukázky na týdenní taneční pobyt Hyper Week s předními světovými lektory na Sicílii.

Kompletní info o akci najdete a přihlásit se do battlů můžete na webu akce www.qsz.cz.Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 6. 5. 2012 9:22
Kategorie: Kultura
Název zdroje: HIPHOPDANCE.CZ (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Street dance portal. Novinky ze světa pouličního tance (street dance, break dance). Reporty, fotoreporty a videa z tanečních battlů a workshopů, pozvánky na akce, rozhovory, atd.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.