První ročník turnaje mozků v Evropě | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


První ročník turnaje mozků v Evropě


Praha – Ve čtvrtek 8.11. ve 13:00 se uskuteční v rámci Týdnu vědy a techniky historicky první turnaj mozků v Evropě. Do kvalifikace se má šanci přihlásit každý, ti nejlepší se poté utkají v souboji koncentrace na přístroji Mindball. Z kvalifikačních soubojů bude vybráno 16 nejlepších hráčů, kteří budou mít šanci získat titul „Mistr koncentrace“ve čtvrtečním turnaji.

Mindball je přístroj na trénink mozku. Měří pomocí speciálních čelenek mozkovou aktivitu a schopnost koncentrace. „Dva hráči zde soupeří v tom, kdo se dokáže lépe soustředit a přetahují tak kuličku po speciálním stole. V praxi přístroj využíváme k tréninku špičkových sportovců a manažerů, kteří chtějí v rámci svého zaměstnání lépe uspět,“ vysvětluje princip přístroje Markéta Fixová ze společnosti Commservis.com, která ve své neurolaboratoři Mindball k tréninku aktivně využívá.
Mindball mohou zájemci vyzkoušet v rámci Týdnu vědy a techniky v budově Akademie věd České Republiky od pondělí do čtvrtka. Zároveň se zde mohou přihlásit do kvalifikace na turnaj. „O turnaj je velký zájem, protože jde o první ročník takovéto unikátní soutěže. Již během prvního dne se u nás vystřídaly řady studentů a zájemců o pokrok v technice,“ uzavírá Fixová.
Mindball je umístěn v rámci stánku Technet.cz, kde byl v rámci loňského ročníku k vidění nejchytřejší počítač světa od společnosti IBM. Letos zde návštěvníci mohou vidět například unikátní 3D televizi, kterou je možné sledovat bez speciálních brýlí a 3D tiskárnu.








Kontakt:

Markéta Fixová
Junior manager
fixova@commservis.com
http://www.commservis.com
+420 734 335 909
+420 495 279 247


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 7. 11. 2012 9:21
Kategorie: Zábava
Název zdroje: Agentura Commservis.com (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Komunikační a public relations agentura specializující se manažerské vzdělávání, public relations, krizovou komunikaci a mediální obhajoby, politickou komunikaci, outdoor/teambuilding, tvorbu marketing strategií, image, výzkumy a analýzy. Jazykové kurzy pro firmy, instituce a manažery: angličtina, němčina, italština, francouzština, španělština ve třech úrovních pokročilosti.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.