Průvodce těhotenstvím týden po týdnu již má za sebou šestinedělí | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Průvodce těhotenstvím týden po týdnu již má za sebou šestinedělí


Stále více žen hledá informace na internetu. Výjimkou nejsou ani těhotné. Spíše naopak. Nyní mají k dispozici další webové stránky tehotenstvionline.cz s informacemi vztahujícími se ke zmíněnému tématu. Čtivou formou bez složitých lékařských termínů se v seriálu dozví vše potřebné o těhotenství, vývoji plodu i změnách v matčině těle.

„Chtěli jsme připravit stránky, kde čtenářky naleznou jak ucelený průvodce těhotenstvím týden po týdnu, tak další užitečné odkazy,“ sdělil Svatoslav Blaževský ze společnosti NetAction.cz. Kromě zmíněného čtyřicetidílného seriálu těhotenství týden po týdnu najdou ženy na stránkách tehotenstvionline.cz přehled zajímavých videí, která jim usnadní například předporodní cvičení. Rovněž nechybí ani vybrané tituly doporučené literatury.
„Sekcí na www.tehotenstvionline.cz, kterou ženy jistě ocení, je těhotenská móda. Předpokládáme, že se postupně zaplní odkazy na slušivé modely, ve kterých budoucí maminky vypadají šik i s bříškem,“ dodala Anna Trojáková ze společnosti NetAction.cz. V souvislosti s módní rubrikou by neměli váhat ani výrobci či prodejci těhotenského oblečení. Propagovat své výrobky lze snadno. Stačí kontaktovat info@tehotenstvionline.cz. Vždyť za prvních šest týdnů si na stránky tehotenstvionline.cz našly cestu tisíce čtenářek. Dny, kdy se počet čtenářů blíží k pěti stům, nejsou nijak výjimečné. Některé ženy se dokonce zapojily do diskuze pod jednotlivými příspěvky.

Podrobnosti:
NetAction – Profesionální studio, které se od roku 2000 zaměřuje na tvorbu, správu a propagaci www stránek, internetových obchodů a internetový marketing. Kontakt: Svatoslav Blaževský, tel. +420 603 798 339, +420 737 260 945, e-mail: info@netaction.cz
Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 7. 10. 2011 14:05
Kategorie: Ostatní
Název zdroje: NetAction.cz (NEověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
NetAction – Profesionální studio, které se od roku 2000 zaměřuje na tvorbu, správu a propagaci www stránek, internetových obchodů a internetový marketing.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.