Prověřte budoucí i zkušené techniky 6.října a získejte LED dárek! | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Prověřte budoucí i zkušené techniky 6.října a získejte LED dárek!


Nové Centrum technického vzdělávání SPŠ Ostrov bude 6.října patřit nejen technikům – profesionálům z WITTE Automotive v Nejdku, ale svoje znalosti a dovednosti představí studenti této střední technické školy. Celá akce je volně přístupná od 16 do 21 hodin a každý návštěvník si může dle svých časových možností vyzkoušet WITTE technická stanoviště, prohlédnout si vystavené vozy Ford a jiné technické novinky kolem LED světla.

„Akce „WITTE Noc techniků a konstruktérů“ jsme se poprvé zúčastnili s naším technickým stanovištěm v loňském roce. Před sklárnou Moser studenti prováděli ukázkové měření tlumičů,“ říká Ing. Dana Ptáčková, zástupkyně ředitele školy. „Ve čtvrtek 6. října budeme provádět odborná měření na vozech návštěvníků v našich školních dílnách, které jsou součástí nové budovy SPŠ Ostrov. Vozy vjedou totiž přímo dovnitř a studenti pod dohledem odborných vyučujících provedou seřízení světel a diagnostiku řídících jednotek zážehových a vznětových motorů všech typů a značek aut,“ upřesňuje Ptáčková.
Odbornými průvodci interaktivními stanovišti budou nejen specialisté WITTE Automotive či Osram, ale také studenti SPŠ Ostrov. Ti se podělí s žáky a žákyněmi 9.tříd a jejich rodiči o jejich pohled právě na školu, studium a studentský život. Akce je tedy ideální příležitostí poznat svět techniky ještě před podáním přihlášky na střední školu.
WITTE Noc techniků a konstruktérů dále nabídne LED show plzeňského science centra Techmania od 19:30 a 20:30 hodin.
Na každém stanovišti se účastníci dozví „nápovědu“, která jim pomůže vyluštit dva kvízy – odborný a obecný. Soutěžit se bude o hodnotné ceny, zápůjčkou vozu Ford na 1 víkend zdarma počínaje, přes originální LED svítidla, LED dárkový koš a vstupenkami do Techmanie Plzeň konče.
Více informací Vám poskytneme na emailové adrese: nockonstrukteru@witte-automotive.cz.
Kontakt:

Martina Poštová
martina.postova@witte-automotive.cz


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 3. 10. 2011 17:24
Kategorie: Auto-moto
Název zdroje: WITTE Nejdek, spol. s r.o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
WITTE Automotive v Nejdku je předním českým výrobcem zamykacích systémů a klik pro automotilový průmysl.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.