Protisluneční ochrana | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Protisluneční ochrana


Věděli jste, že žaluzie, resp. vnitřní nebo venkovní žaluzie jsou nejvíce efektivní formou stínící techniky, protože jsou schopny odstínit obvykle více jak 80 procent slunečního záření.

Žaluzie je možné ovládat buď manuálně, nebo s využitím elektrických zařízení, které jsou schopny reagovat na intenzitu slunečního záření, či větru a nastavovat tak polohu a sklon žaluzií. Pro koncového spotřebitele je tak zajištěn maximální komfort bez potřeby manuálního zásahu.
Je zřejmé, že intenzivní sluneční záření a ostrý vítr mají podstatný vliv na životnost venkovních žaluzií. Proto se jistě vyplatí investovat do kvalitních materiálů s dlouhou životností, které dlouhodobě odolávají venkovním vlivům. Co se týče využití venkovních žaluzií, tak venkovní žaluzie je možné použít prakticky všude – jak v rámci rodinných domků, tak např. v rámci výrobních hal či administrativních budov.
Lamely venkovních žaluzií je možné objednat v různých barevných odstínech, stejně jako vodící lišty, držáky vodících lišt a krycích plechů. Samotné venkovní žaluzie jsou pak následně montovány přímo na okno, fasádu domu či do předem připraveného otvoru pod fasádou. Poslední způsob pak označujeme jako fasádní žaluzie.

V rámci stínící techniky, resp. protisluneční ochrany se můžeme také setkat s markýzami. Tato protisluneční ochrana dokáže účinně zastínit terasy, balkony a vytvořit tak příjemné podmínky pro příjemné posezení ve stínu. Markýzy nacházejí uplatnění také nad výkladními skříněmi, kde chrání vystavené zboží před sluncem a jeho zářením a zároveň tak zákazníkům zajišťují příjemnou prohlídku zboží. Markýzy také poměrně výrazně zlepšují designový efekt a vzhled obchodních domů, restaurací a rodinných domů. Zajímavou možností využití markýz jsou reklamní plochy, kde mohou posloužit jako zajímavý propagační artikl.

Stejně jako u žaluzií, tak i u markýz je možné ovládat buď manuálně, nebo s využitím elektroniky, která je schopna reagovat na venkovní vlivy, tedy automatiky reagovat na slunce či povětrnostní situaci a plynule samostatně dle situace nastavovat markýzu.

Žaluzie a markýzy je možné vybírat ze široké škály, jednotlivé varianty se pak liší konstrukcí, způsobem ovládání, barevným provedením a především parametry odstínění.Kontakt:

Jan Markovič
PR manažer
mspiri@email.cz
www.nevapv.cz


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 22. 6. 2011 22:42
Kategorie: Auto-moto
Název zdroje: Žaluzie NEVA (NEověřený zdroj [?])
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.