Prostějovský CPI Retail Park otevírá už za pět dní | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Prostějovský CPI Retail Park otevírá už za pět dní


Ve čtvrtek 13. listopadu otevře investorská skupina CPI Group v Prostějově další obchodní park. Zákazníci současného hypermarketu Interspar na Plumlovské ulici tak mohou nově nakoupit také elektroniku, obuv, oděvy či potřeby pro domácnost.

CPI Retail Park Prostějov je již čtvrtým podobným areálem z portfolia skupiny CPI Group. Výstavba 4 300 m2 rozlehlého parku byla v sousedství zdejšího Intersparu zahájena v dubnu tohoto roku. Nový areál poskytne osm specializovaných obchodů s oděvy, obuví, elektro výrobky nebo např. s potřebami pro domácnost.

Předpokládá se, že v budoucnu budou zákazníky z největších městských sídlišť
z okolí následovat také návštěvníci plánovaného rekreačního areálu nebo majitelé rodinných domů v sousedství obchodního parku, jejichž výstavbu podporuje také prostějovská radnice.

Při přípravě retail parků využívá CPI Group již existujících hypermarketů s fungující infrastrukturou. Výhodou je pak jejich flexibilita. Obchodní jednotky lze maximálně přizpůsobit požadavkům nájemníků a samotná výstavba objektů se může snadno podřídit aktuální situaci na trhu.








Kontakt:

Michaela Winklerová
PR Manager
m.winklerova@cpi.cz


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 6. 11. 2008 15:34
Kategorie: Reality
Název zdroje: Czech Property Investments, a.s. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Česká investiční a developerská skupina
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.