Pronájem nákladního vozidla přináší firmám množství výhod | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Pronájem nákladního vozidla přináší firmám množství výhod


Pořízení vlastního nákladního vozidla je pro firmu nákladné, a to nejen s ohledem na vysokou pořizovací cenu, ale také provozní náklady.

Pro některé firmy je proto mnohem ekonomičtějším řešením pronájem nákladních vozidel. Specializované půjčovny uvádí, že o jejich služby je v posledních letech podstatně větší zájem než před lety. Pronájem je zajímavý pro klienty, kteří potřebují nákladní vozidlo jednorázově i dlouhodobě.

Největší výhodou pronájmu je stoprocentní kontrola nad výdaji, které s provozem nákladního vozidla souvisí. Zákazníci uhradí poplatek za pronájem a nemusí se o nic víc starat. Zavedená půjčovna nákladních aut disponuje rozsáhlým vozovým parkem s vozidly všech kategorií. O technický stav vozidel se stará tým kvalifikovaných techniků a firmám tak odpadá starost o správu vozového parku.

Pronájem nákladních vozidel umožňuje firmám fungovat i bez nutnosti zatížení úvěry. Díky tomu mají u banky lepší bonitu. Zároveň odpadají veškerá finanční rizika, která s vlastnictvím vozu souvisí. Například nečekané servisní náklady, pravidelné výdaje za pneumatiky a výměnu opotřebovaných součástek. Poplatky spojené s provozem vozidla (povinné ručení a havarijní pojištění) platí půjčovna.

Pronájem tahačů je výhodný také z hlediska hladkého chodu firmy. V případě problémů půjčovna klientovi poskytne náhradní vozidlo. Nečekaná závada tak neohrozí nasmlouvané zakázky. Samozřejmostí by měla být také nonstop asistence, kterou zajišťuje každá solidní půjčovna.

Sepsání smlouvy o pronájmu je rychlé a netrvá déle než několik desítek minut. Nákladní vozidlo si může zapůjčit fyzická osoba, fyzická osoba podnikatel a právnická osoba. Běžnou podmínkou pronájmu je uhrazení kauce, která musí být připsána na účtu půjčovny v den vyzvednutí vozidla.Kontakt:

info@placla.cz


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 17. 5. 2016 9:52
Kategorie: Auto-moto
Název zdroje: Wobsah (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
… děláme podnikání na internetu jednodušší
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.