Projekt Sbírej-toner.cz byl nominován na Cenu Ď! | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Projekt Sbírej-toner.cz byl nominován na Cenu Ď!


Pardubice, 1. července 2011 - Ekologicko-charitativní projekt Sbírej-toner.cz (www.sbirejtoner.cz), jehož organizátorem je společnost OTTO Office (CZ) s.r.o se sídlem v Pardubicích, byl nominován na Cenu Ď!

Hlavní myšlenkou zmiňovaného projektu je odevzdání použitých tiskových kazet k dalšímu zpracování, a tím získání finančních prostředků pro 14 ústavů pro mentálně postižené ve 14 krajích v České republice a dokonce i pro 3 ústavy na Slovensku.

Co je vlastně Cena Ď?
Cena Ď (od slova děkuji) je každoročně udělována mecenášům, morálním vzorům a dobrodincům, kteří podporují různé projekty, kulturní zařízení, ústavy sociální péče, akce apod. Kromě hlavní ceny „Král krajů GRAND PRIX Ď“, je možné získat i ceny v dalších kategoriích.
Letošní, již 11. ročník, udílení těchto cen se jako tradičně konal v minulých dnech v prostorách Národního divadla a zúčastnili se ho i zástupci společnosti OTTO Office (CZ) s.r.o.
Na tuto cenu byl projekt nominován Ústavem sociální péče Domov Větrný mlýn Skalička.

A co na důvody k nominaci říká ředitel Domova Mgr. Antonín Němec?
„Po oslovení organizátory ocenění „Cena Ď“ jste mne jako jedni z prvních napadli právě Vy. Organizátoři „Sbírej toner“. Myslím si, že nápad a celá Vámi organizovaná akce, je docela ojedinělá. Je jistě mnoho podobných, ale tato Vaše spojuje, kromě přímé finanční pomoci, ještě i ideu boje za životní prostředí. Pokud se tonery dostanou k Vám a nejsou pohozeny v přírodě (v tom horším případě), tak je to záslužná věc. Navíc projekt jde napříč celou republikou. A koneckonců i zahraničím. Také si myslím, že naše nominace pomůže k většímu zviditelnění celého projektu. A právě „Sbírej toner“ si toto určitě zaslouží. Pokud budeme osloveni i příští rok a budeme moci nominovat, opět tak učiníme. Sbírej toner je dobře promyšlená akce. Doufám akce, která bude mít dlouhou tradici a hodně dobrých duší i v budoucnu.“
Pomozte i vy životnímu prostředí a mentálně postiženým a zaregistrujte Vaši firmu na www.sbirejtoner.cz či na bezplatné lince 800 130 100 nebo vyhledejte boxy umístěné ve veřejných prostorách v mnoha městech ČR.
Kontakt:

Mgr.Bc.Iva Pohanková
Personální/PR manažer
iva.pohankova@otto-office.cz
www.otto-office.cz
733735973
466252141


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 1. 7. 2011 15:37
Kategorie: Ostatní
Název zdroje: OTTO Office (CZ) s.r.o (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Společnost OTTO Office patří do německé zásilkové skupiny OTTO. Na českém trhu se stala po 6-ti letém působení třetím největším dodavatelem kancelářských potřeb, kancelářské techniky a kancelářského nábytku. Katalogový prodej a internetové obchodování představují stěžejní prodejní nástroje společnosti. Dodání zboží do 24 hodin po celé ČR, výběr z více než 8000 produktů, bezplatné telefonní a faxové linky, možnost navrácení zboží bez udání důvodu nebo individuální péče o zákazníky, to vše tvoří komplex spolehlivých a profesionálních služeb pro zákazníky.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.