Prohlášení Knížecího domu šlechtického rodu von Haugwitz | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Prohlášení Knížecího domu šlechtického rodu von Haugwitz


Prohlášení Knížecího domu šlechtického rodu von Haugwitz (IČ: 228 90 921) k osobnímu vyjádření pana Ladislava Kolačkovského v článku s názvem "Falešní šlechtici včera a dnes": http://kolackovsky.blog.idnes.cz/c/495125/falesni-slechtici-vcera-a-dnes.html

Knížecí dům šlechtického rodu von Haugwitz, řádně registrovaný v ČR jako rodová instituce, se zásadně ohrazuje proti obsahu článku, který je uveřejněn na internetu a jehož jediným cílem je znevážit a poškodit dobrou pověst pana Mgr. Svatopluka Haugwitze, který je vládnoucím knížetem rodu Haugwitzů (Haugwitzů, Haugviců, Haužviců a Haukviců) v České republice a který je nositelem knížecího stavu (církevně platného v 80 státech světa) na základě oficiálních listin, notářských zápisů, apostil, církevních zápisů a řady dalších historických dokumentů, které dokládají, že si svou příslušnost k rodu nevymyslel, tedy není ani podvodník, ani falešný šlechtic, jak naznačuje v kontextu svého článku autor blogu pan Kolačkovský, který tyto materiály k dispozici evidentně nemá a vychází jen z toho, co je veřejně dostupné.
„Pevně věříme, že v následujících desetiletích bude takovýchto nepodložených a urážlivých textů ubývat, neboť genealogii jako pomocnou vědu historickou plně nahradí genetická genealogie DNA. Na místo vědy pomocné tedy nastupuje věda průkazná,“ vyjádřil Svatopluk Haugwitz. Knížecí dům nyní zvažuje podání žaloby pro pomluvu.

Kontakt:

Eva Fruhwirtová
senior manager
info@commservis.com
http://www.commservis.com
734 335 909
+420 495 279 247


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 1

Vydáno: 16. 2. 2016 12:37
Kategorie: Média a reklama
Název zdroje: Agentura Commservis.com (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Komunikační a public relations agentura specializující se manažerské vzdělávání, public relations, krizovou komunikaci a mediální obhajoby, politickou komunikaci, outdoor/teambuilding, tvorbu marketing strategií, image, výzkumy a analýzy. Jazykové kurzy pro firmy, instituce a manažery: angličtina, němčina, italština, francouzština, španělština ve třech úrovních pokročilosti.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.