PROFI CREDIT zlevňuje Úvěr 4999 | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


PROFI CREDIT zlevňuje Úvěr 4999


Pardubice, 1.12.2011 – Od 1. prosince společnost PROFI CREDIT Czech, a.s. zlevňuje svůj finanční produkt, Úvěr 4999. Měsíční splátka tohoto produktu klesne z 1000 na 892 Kč, nově bude možná i kratší doba splatnosti. Dostupnost úvěru i pro klienty s nízkými příjmy přitom zůstává nezměněna.

Neúčelový úvěr ve výši 4999 Kč je díky benevolentním podmínkám a absenci poplatků za poskytnutí dostupný i lidem s nízkými příjmy. „Vzhledem k chystanému zvýšení cen souvisejícího s vyšší sazbou DPH jsme se rozhodli náš produkt zlevnit, aby byla zachována jeho dostupnost pro nejširší vrstvu obyvatel“, říká marketingový ředitel firmy Eduard Tihoun. Úvěr 4999 je vhodný například na překonání akutního finančního vydání, jakým je porucha auta nebo domácího spotřebiče. „Taková situace může potkat každého z nás a my se snažíme s tímto produktem vyjít vstříc opravdu všem“, dodává Tihoun. Načasování změny produktu podle něj není náhodné: „I když většina klientů si bere tento úvěr na mimořádné výdaje, je možné využít ho i na nákup vánočních dárků a udělat svým blízkým ještě více radosti. Vzhledem k tomu, že splatnost úvěru je krátká a splátka nízká, jedná se o produkt, který oslovuje opravdu mnoho obyvatel“, uzavírá ředitel marketingu.

O neúčelový úvěr ve výši 4999 Kč lze snadno zažádat online na stránkách www.uver4999.cz nebo na bezplatné infolince 800 166 000. Ke schválení stačí klientovi pravidelný příjem a dva doklady, například občanský průkaz, řidičský průkaz nebo platební doklad SIPO a není zapotřebí ručitel. Splatnost úvěru je 9 nebo 12 měsíců.


V případě zájmu o další informace nás kontaktujte telefonicky na 466 741 435 nebo e-mailem marketing@proficredit.cz.
Kontakt:

Radim Nový
Marketing specialist
radim.novy@proficredit.cz
www.proficredit.cz
466 741 435


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 30. 11. 2011 15:44
Kategorie: Finance
Název zdroje: PROFI CREDIT Czech a.s. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
PROFI CREDIT Czech a.s. je poskytovatel nebankovních půjček a úvěrů, které nabízí již od roku 2000. Společnost je součástí nadnárodní skupiny Profireal Group.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.