Profesionální obklady koupelen i kuchyní | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Profesionální obklady koupelen i kuchyní


Chystáte se dát novou podbu vaší staré koupelně? Originálně barevně doladit podlahu i obložení? Vyberte si vzor a motiv dle vašeho přání, či moderních trendů a pro samotnou realizaci a spolehlivou úpravu kontaktujte nás.

Chystáte se dát novou podbu vaší staré koupelně? Originálně barevně doladit podlahu i obložení? Vyberte si vzor a motiv dle vašeho přání, či moderních trendů a pro samotnou realizaci a spolehlivou úpravu kontaktujte nás. Již dlouho zajišťujeme obkladačské práce Praha a za tu dobu máme na svém kontě mnoho dobře odvedených prací a šťastných zákazníků.
Necháváte koupelnu raději na příští rok a letos vyřečíte přednostně kuchyň? I v tomto případě můžete využít našich služeb, zaměřujeme se totiž na pokládání dlažeb i obkladů. Naši profesionální obkladači Praha se vám mohou věnovat v Praze i okolí celý rok. Jediné co musíte udělat, je nás kontaktovat a během několika málo dnů bude vše hotovo.
Vždy chtějte s krásným materiálem, což jsou kachličky, které vám sedí, také jejich zručnou, precizní podkládku a jemné zahlazení maličkých nesrovnalostí. Patříme mezi špičku ve svém oboru a za dokonale odvedenou práci vám ručíme.
Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 8. 8. 2011 13:19
Kategorie: Reality
Název zdroje: Bedřich Chroust - Chrpa (NEověřený zdroj [?])
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.