Profesionální 27“ monitor Philips: chytrý, stylový a šetrný | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Profesionální 27“ monitor Philips: chytrý, stylový a šetrný


Brno, 6. 6. 2011 - Společnost MMD Monitors & Displays Czech Republic uvedla na český a slovenský trh nový 27palcový monitor značky Philips. Model 273P3LPHES splňuje nejen maximální nároky na uživatelský komfort a profesionální práci, ale je také mimořádně šetrný k životnímu prostředí.

 Inteligentní technologie PowerSensor šetří účty za energii
 Úhlopříčka 27“ umožňuje profesionální práci všem uživatelům
 HDMI-ready a HUB se třemi porty USB 2.0


Nový displej Philips využívá inteligentní technologií PowerSensor, která dokáže zjistit přítomnost uživatele u monitoru a snížit spotřebu energie až o 80 procent. Certifikace EPEAT Gold zaručuje pak nejnižší dopad na životní prostředí.
Monitor 273P3LPHES je vybaven exkluzivní technologií společnosti Philips, která po zapnutí automaticky upraví dobu odezvy podle konkrétních požadavků aplikace, například her a filmů, jež vyžadují rychlejší dobu odezvy, aby byl obraz bez trhání, časové prodlevy a stínů.
Uživatelsky přívětivá základna Super Ergo Base umožňuje měnit nejen náklon a natočení, ale i výšku až o 110 mm a otočení až o 90 stupňů, což zaručuje každému maximální pohodlí a efektivitu práce.
Model 273P3LPHES je HDMI-ready a je vybaven třemi porty USB 2.0, dvěma vysoce kvalitními stereofonními reproduktory či dotykovým ovládáním s inteligentními ikonkami, která nahrazují klasická tlačítka.

Technické parametry:
Typ LCD panelu TFT-LCD
Optimální rozlišení 1920 x 1080 při 60 Hz
Úhlopříčka 27“
Formát obrazu 16:9
Odezva 2 ms
Jas 395 cd/m2
SmartContrast 500 000 : 1
Hmotnost: 6,38 kg
Doporučená min. EU cena 9555 Kč bez DPH


O MMD
MMD je nová společnost založená v roce 2009 licenčním ujednáním se společností Philips, jejímž výlučním vlastníkem je koncern TPV. MMD disponuje výhradními právy na prodej a marketing LCD monitorů Philips po celém světě. Kombinací silné značky Philips a výrobních zkušeností TPV chce MMD oslovit široké spektrum klientů a nabídnout na trh inovativní produkty. MMD je společnost s mezinárodní působností, její ústředí sídlí v Amsterodamu. Operace na východoevropském trhu zajišťuje pobočka v Praze (MMD Monitors & Displays Czech Republic). Prostřednictvím sítě místních prodejců a distributorů MMD spolupracuje se všemi předními evropskými distributory a maloobchodními prodejci výpočetní techniky. Designová a vývojová centra společnosti sídlí na Tchajwanu a v Eindhovenu.
Společnost MMD Monitors & Displays Czech Republic je dodavatelem LCD monitorů značky Philips na český a slovenský trh. V České republice spolupracuje s předními českými distributory ICT technologií, jako je AT Computers, Tech Data Distribution, SWS a 100MEGA distribution. Na Slovensku pak LCD monitory Philips distribuuje prostřednictvím společnosti BGS eDsystem, AT Computers a 100MEGA distribution. Více informací o společnosti hledejte na www.mmd-p.com.
Více informací o společnosti hledejte na www.mmd-p.com.Kontakt:

Marek Hadra
PR Director
hadra@aetna.cz
511114730


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 8. 6. 2011 14:11
Kategorie: Informační technologie
Název zdroje: AETNA, spol. s r. o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Poskytujeme komplexní služby v oblasti marketingu a PR.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.