Prodej monitorů v západní Evropě: -13 % pro trh, +20% pro Philips | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Prodej monitorů v západní Evropě: -13 % pro trh, +20% pro Philips


Amsterdam, 27. října 2011 – Společnost MMD Monitors & Displays, specializující se na prodej monitorů Philips, úspěšně čelí nepříznivému trendu na evropském trhu s monitory. Z nejnovějších průzkumů společnosti Meko vyplývá, že se tržby z prodeje monitorů v regionu Západní Evropa propadly ve druhém čtvrtletí o 13 %. Naproti tomu společnost MMD ve stejném období zaznamenala neuvěřitelný 20% růst. Společnost MMD se tedy vydala správným směrem, když se rozhodla věnovat pouze tomuto segmentu. Tyto výsledky také dokazují, že strategie MMD zaměřená na implementaci inovativních technologií do svých produktů je úspěšná. Toto také nedávno potvrdila představením nové řady monitorů s technologiemi PowerSensor a LightFrame.

Navzdory trendům na trzích v západní Evropě zaznamenala společnost MMD nárůst díky zaměření na monitory a inovace


Největší tržní podíl od roku 2006
Monitory Philips patří mezi nejoblíbenější v západní Evropě, díky čemu se společnost MMD může těšit z největšího růstu od roku 2009, kdy převzala kontrolu nad prodejem v tomto regionu. Ve skutečnosti mají monitory Philips největší tržní podíl od roku 2006.

Firemní strategie založená na inovativních produktech je základním kamenem tohoto úspěchu. Na nedávno konaném veletrhu spotřební elektroniky IFA 2011 v Berlíně oznámila společnost MMD blížící se příchod některých vzrušujících novinek, mimo jiné i nového 3D monitoru.

Kromě 3D se budou novinky Philips vyznačovat i novými ergonomickými funkcemi a budou výrazně úspornější. Za všechny jmenujme například displeje s LightFrame technologií nebo nové monitory s PowerSensorem. Dalším vrcholem je monitor s technologií ErgoSensor, která má učinit práci na počítači zdravější.

Potenciál pro další růst
„Nejnovější výsledky agentury Meko ukazují, jak úspěšný je náš obchodní model na současném trhu monitorů. Tento model vychází z obchodního spojení Philipsu s koncernem TPV. Na rozdíl od konkurence je naše pozornost soustředěna výhradně na monitory a potřeby našich zákazníků, což se promítá do našich pozitivních výsledků,“ vysvětluje Thomas Schade, viceprezident MMD pro Evropu.

„A co víc, čísla ukazují, že jsme zdaleka nevyčerpali náš potenciál na klíčových trzích, jako je Německo či Velká Británie. V blízké budoucnosti plánujeme rozsáhlejší investice na těchto trzích s cílem podpořit současný pozitivní trend. Dále chceme posilovat naše lokální týmy a upevňovat vztahy s našimi přímými i nepřímými zákazníky,“ dodává nadšeně Schade.O MMD
Společnost MMD byla založená v roce 2009 na základě licenčního ujednání mezi společností Philips a TPV. Společnost MMD je 100% vlastněna koncernem TPV. MMD disponuje výhradními právy na prodej a marketing monitorů, televizních monitorů a průmyslových zobrazovačů Philips po celém světě. Kombinací silné značky Philips a výrobních možností společnosti TPV oslovuje MMD široké spektrum klientů s nabídkou inovativních produktů. MMD je společnost s mezinárodní působností, její ústředí sídlí na Tchaj-wanu. Centrála pro střední a východní Evropu sídlí v Praze (MMD Monitors & Displays Czech Republic). Prostřednictvím sítě místních prodejců a distributorů MMD spolupracuje se všemi předními evropskými retailovými a maloobchodními prodejci výpočetní techniky. Designová a vývojová centra společnosti sídlí na Tchaj-wanu.
Společnost MMD Monitors & Displays Czech Republic je dodavatelem monitorů značky Philips na český a slovenský trh. V České republice spolupracuje s předními českými distributory ICT technologií, jako je AT Computers, Tech Data Distribution, SWS a 100MEGA distribution. Na Slovensku pak LCD monitory Philips distribuuje prostřednictvím společnosti BGS eDsystem, AT Computers a 100MEGA distribution. Více informací o společnosti hledejte na www.mmd-p.com.
Více informací o společnosti hledejte na www.mmd-p.com.Kontakt:

Marek Hadra
PR Director
hadra@aetna.cz
511114730


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 27. 10. 2011 15:48
Kategorie: Informační technologie
Název zdroje: AETNA, spol. s r. o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Poskytujeme komplexní služby v oblasti marketingu a PR.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.