Proběhlo předání cen za první kolo Malé energetické akademie | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Proběhlo předání cen za první kolo Malé energetické akademie


Třebíč – Více než čtyřicet soutěžících Malé energetické akademie převzalo v pondělí 3. prosince ceny za splnění úkolu prvního kola této soutěže. Zúčastnili se Mikulášské besídky na Domě dětí v Třebíči, který předávání cen společně s Radou dětí a mládeže kraje Vysočina a společností E.ON zajišťoval.

Mezi jednotlivci si cenu odnesl Filip Karásek z Třebíče, z malých skupin si s úkolem prvního kola soutěže nejlépe poradily Tlapky z Hamrů nad Sázavou, mezi třídami byli nejlepší Prvňáci z Benešky a v kategorii velkých skupin zvítězila školní družina z Krucemburku. Všichni převzali ceny od společnosti E.ON. Všem jde ale jistě hlavně o celkové vítězství, o kterém se rozhodne po pěti kolech.

„Soutěž probíhá celý rok a je možné se do ní zapojit kdykoli v průběhu,“ říká Jan Burda z Rady dětí a mládeže Kraje Vysočina a dodává: „pokud se tedy někdo nestihl na webu www.energeticka-akademie.cz přihlásit nebo odevzdat první úkol, vůbec to nevadí. Celkově může stále vyhrát.“
Druhý úkol se týká energie získávané z páry a na jeho splnění mají soutěžící čas do poloviny ledna. Vše potřebné k soutěžení je k nalezení na webu www.energeticka-akademie.cz.

Malá energetická akademie
je soutěž pro jednotlivce, rodiny, oddíly a třídní kolektivy, která probíhá během celého školního roku. Letos se jedná o pátý ročník.
Soutěží se v pěti kolech, která jsou vyhodnocována samostatně. Do soutěže je možné se přihlásit kdykoli během školního roku.
Soutěž je zaměřena na energie a kromě soutěžní se účastníci dozvědí celou řadu zajímavých věcí a sami se při plnění úkolů vzdělávají.
Jednotlivec, který získá po absolvování pěti stupňů akademie nejvíc bodů, vyhraje věcnou cenu v hodnotě 6.000,- Kč, jednotlivec na druhém místě cenu v hodnotě 4.000,- Kč a jednotlivec na třetím místě cenu v hodnotě 2.000,- Kč.
Malá skupina a Třídní kolektiv může získat ceny za 13.000,- Kč, 8.000,- Kč nebo 4.000,- Kč.
Velká skupina 25.000,- Kč, 15.000,- Kč respektive 10.000,- Kč. Věcné ceny si v daných hodnotách vítězové vyberou sami!

Malou energetickou akademii na Vysočině pořádá společnost E.on a Rada dětí a mládeže kraje Vysočina.
Kontakt:

Jan Burda
predseda@rdmkv.cz
777 750 131


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 11. 12. 2012 9:08
Kategorie: Energetika a průmysl
Název zdroje: Agentura Commservis.com (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Komunikační a public relations agentura specializující se manažerské vzdělávání, public relations, krizovou komunikaci a mediální obhajoby, politickou komunikaci, outdoor/teambuilding, tvorbu marketing strategií, image, výzkumy a analýzy. Jazykové kurzy pro firmy, instituce a manažery: angličtina, němčina, italština, francouzština, španělština ve třech úrovních pokročilosti.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.