Přístrojové ošetření pleti a těla přináší okamžité výsledky | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Přístrojové ošetření pleti a těla přináší okamžité výsledky


Ošetření pleti i těla pomocí přístrojů je snadné, komfortní a vysoce efektivní. Díky okamžitě viditelným výsledkům je o něj mezi klientkami zájem.

Salon Korunka, který již čtrnáctým rokem najdete na stejné adrese v pražské Korunní ulici, se specializuje na omlazující obličejové i celotělové zpevňující a modelační přístrojové kůry. Je vybaven nejmodernějšími francouzskými ultrazvukovými přístroji firmy ADM Advance Derma Method, které dodává na český trh.
Všechny distribuované přístroje mají CE a EMC certifikáty a vyrábějí se ve shodě s normou ISO 13485 (normou pro zdravotnické prostředky) přímo ve Francii.

Duolift Expert je přístroj pro kompletní ošetření obličeje a těla a lze s ním provádět až 11 typů ošetření. Přístrojové ošetření je nesrovnatelné s ručním a přináší okamžité a dobře viditelné účinky.
US2A je jedinečný ultrazvukový přístroj s dvojitým efektem ultrazvuku, který je nepostradatelný při zeštíhlovacích kůrách. Dobře si poradí s hluboce uloženým tukem.
CAVITALyse je nejnovější francouzský ultrazvukový přístroj pro bezbolestnou liposukci - kavitaci.
Přístroj Duolift Expert získal při svém uvedení na český trh cenu za nejlepší produkt na veletrhu World of beauty & spa, což svědčí o prvotřídní kvalitě a bezpečnosti přístroje.
Přístroje firmy ADM Advance Derma Method nacházejí uplatnění v kosmetických salonech, estetických klinikách, wellness centrech i lázeňských provozech.
Zakladatelkou a majitelkou Salonu Korunka je paní Jana Petráková. Jako kosmetická poradkyně spolupracuje s mnoha dámskými časopisy a je častým hostem televizních pořadů.
Je autorkou knihy, která poskytuje orientaci v moderních trendech péče o tělo, obličej, vlasy, nehty i nohy a dává nahlédnout do všech odvětví péče, kterou poskytují současné kosmetické salony. Knihu s názvem "Krásná v každém věku", která je nepostradatelným průvodcem každé moderní ženy, vydalo v roce 2009 nakladatelství Grada.Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 1. 11. 2011 14:42
Kategorie: Zdraví a zdravotnictví
Název zdroje: Salon Korunka (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Prestižní kosmetický salon nabízející péči o pleť, vlasy i celé tělo. Specialitou slaonu jsou nejen kůry pro úpravu, zpevnění a zeštíhlení postavy, ale i celkové proměny, které zahrnují změnu účesu či stylu líčení. Salon se zaměřuje i na omlazující obličejové procedury pomocí ultrazvukových přístrojů, které salon dováží do ČR. Majitelka salonu je častým hostem televizních pořadů a autorkou knihy Krásná v každém věku.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.