Přírodní pomocníci pro období chřipek a nachlazení | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Přírodní pomocníci pro období chřipek a nachlazení


Babí léto je barevné a krásné, bohužel však s úbytkem slunce a snížením teplot přichází také chřipky, nachlazení a podzimní chmury. Existují i přírodní pomocníci, kteří Vám v tomto období budou užiteční. Jedním z nich může být i grapefruit, plod citroníku rajského, nebo, ještě lépe, extrakt z jadérek grapefruitu.

Grapefruit - posiluje imunitu, léčí záněty
Dužina grepu je bohatá na draslík, železo, vápník, vitaminy C a B1, kyselinu listovou, bioflavonoidy s antioxidačním účinkem, které působí jako přírodní antibiotika.
Grapefruity jsou ideální při odtučňovacích kůrách, kdy pomáhají snižovat nadváhu. Jejich hořká chuť potlačuje chuť na sladké, zasytí při minimálním množství kalorií. Účinné látky grapefruitu snižují také hladinu cukru v krvi, tedy je vhodný i pro diabetiky.
Nejčastěji se grapefruit konzumuje čerstvý nebo ve formě štávy, za téměř zázračný elixír je považován extrakt ze semínek grapefruitu.
Výtažek z jadérek grapefruitu posiluje imunitu, působí zhruba proti 800 kmenům bakterií a virů, 100 kmenům plísní a dalších parazitů, přitom nepoškozuje střevní mikroflóru a sliznice. Škodlivé mikroorganismy vůči němu nezískávají rezistenci.
Působí proti zánětům, je vhodný při akutních virových a bakteriálních infekcích.
Uplatňuje se při léčbě kvasinkových infekcí, zánětech pochvy, infekcí močových cest, plísní, vyrážek, cyst a oparů.
Vnitřní užití je prospěšné při artritidě, dně, alergiích, astmatu či nejrůznějších otocích.
Působí při průjmových střevních onemocněních, žaludečních vředech způsobených bakteriemi, zmírňuje záněty v trávícím ústrojí, parazitární onemocnění.
Zevně se užívá při zánětech středního ucha, bércových vředech, ekzémech, lupence, zánětech dásní, paradentóze, zubním kazu.
Funguje jako přírodní konzervant.

Přírodní sada pro zdraví
Internetový obchůdek Síla doteku na www.siladoteku.cz připravil na podzim akční sadu pro zdraví - na imunitu, při chřipce, antistres, za zvýhodněnou cenu.
Vedle extraktu z jadérek grapefruitu je součástí sady také 100% esenciální olej Tea tree - přírodní antiseptikum s čistícími vlastnostmi a přírodní aromaroll-on Antistres.Kontakt:

Radka Křivánková
manažer projektu
radka@siladoteku.cz
+420773631056


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 11. 10. 2010 18:03
Kategorie: Zdraví a zdravotnictví
Název zdroje: Síla doteku - přírodní a bio produkty (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Internetový obchůdek Síla doteku přináší výjimečné přírodní a bio produkty pro Vaše zdraví, krásu a vitalitu. Dotkne se Vás prostřednictvím pěstící i léčebné kosmetiky, relaxační a lázeňské kosmetiky, přípravků alternativní medicíny a aromaterapie.
Na www.siladoteku.cz najdete také přírodní lékárnu, dětskou a mateřskou přírodní kosmetiku, dárkové sady a mnohé další. Pro všechny návštěvníky jsou připraveny zajímavé články, tipy, rady a soutěže.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.